Ana Sayfa Genel Hayırseverlerin İftar Programına İlgi Büyük

Hayırseverlerin İftar Programına İlgi Büyük

Alucra Kaymakamlığı Koordinesinde Alucralı Hayırseverlerimizin finansmanıyla hazırlanan iftar ve sahur programına ilgi büyük oldu.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2017 Perşembe 23:55
Hayırseverlerin İftar Programına İlgi Büyük

Alucra Kaymakamlığı Koordinesinde Alucralı Hayırseverlerimizin finansmanıyla hazırlanan iftar ve sahur programına ilgi büyük oldu.

 Program Kapsamında Yapılacak Faaliyetler

  1. Ramazanda her gün 150 kişilik iftar programı. İftar programının haftalık yemek menüsü aşağıdaki tabloda yer almakta olup, yemeklerde kullanılacak malzemelerin niteliği ve miktarları, yemeklerin sunumundaki hizmet standartları, (Hayırsever Katkısı)

  2. Ramazanda her gece 30 kişilik sahur programı (Hayırsever Katkısı)

  3. Ramazan boyunca haftada bir kez olmak üzere İftar Programının yapılacağı Kıl Çadırda Musiki ve Ramazanın ruhuna uygun programlar (Alucra Kaymakamlığı)

  4. Çocuklara iftar programı (Ramazanda 2 Kez) (Hayırsever Katkısı)

  5. Çocuklar için karagöz-hacivat, orta oyunu, şişme oyun alanları kullanımı, vb. faaliyetler (Hayırsever Katkısı)

Alucra Kaymakamlığında her ne kadar programda 150 iftar ve 30 sahur olmak üzere toplam 180 kişlik planlama yapılmış olsa da, her gün katılan misafirlerin tamamına hizmet sunulmaktadır. Ramazanın ilk 5 günündeki hizmet sunulan misafir sayısı 300-380 arasında değişiklik göstermiştir. 

İftar Programına katkıda bulunmak isteyen hayırseverlerimiz aşağıda yer alan ve iftar programımız için özel olarak açılmış bulunan Alucra Gençlik Derneğinin Ziraat Bankası hesabına bağışta bulunabilirler.

Banka dekontları bağış makbuzu yerine kullanılabilir. Ticari işletmler için derneklere yapılan bağışlar kanunen kabul edilen gider niteliğindedir.


...İFTAR VE SAHUR PROGRAMINDAN GÖRÜNTÜLER...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber