Ana Sayfa Güncel HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

Alucra Çamlıyayla Köyü Dernek Yönetimi ile Şebinkarahisar Derneği Sağlıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Gedik tarafından Çamlıyayla Köyü Kadın Kollarınca organize edilen sağlık yaşam semineri Çamlıyayla Dernek binasında 28.02.2010 tarihinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2010 Pazartesi 10:41
HER İŞİN BAŞI SAĞLIK
  Kadın kollarının organize ettiği seminerde Dernek başkanı Orhan Bektaş ve Kadın Kolları Başkanı Zeynep Menevşe’nin selamlama konuşmasının ardından bu organizeyi gerçekleştiren Ahmet Gedik ve Şebinmedya sorumlusu Metin Ruşen bilgilendirme konuşması yaptılar. Alucra Derneklerinde sağlık üzerine bilgilendirme alanında ilki yapılan seminer Çamlıyayla bayanlarınca ilgi gördü.


Daha sonra Üsküdar Anadolu Hastanesi Başhekimi Çamoluk'lu hemşerimiz Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muharrem Kuzkaya ve hastanenin çalışkan müdürü Haydar Akın, Haseki hastanesinde görevli Dahiliye Uzmanı Şebinkarahisarlı hemşerimiz Arzu Karaçelik, yaygın olan hastalıklardan Meme Kanseri, Diyabet, Reflü, Kolestrol, Tansiyon gibi uzmanlık alanı ile ilgili bayanlardan gelen sorulara cevap verdiler. Oldukça verimli geçen seminerden hem doktorlarımız hemde Çamlıyayla Köyü sakinleri memnun olarak ayrıldılar.

Seminere Alucramızın site editörleri Alucrahaber.com 'dan Kadir Bekiroğlu ve Alucra.com'dan Tülay Dolu ile Şebinmeyda editörleri Sadi Toygar ve Metin Ruşen'de katıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber