Ana Sayfa Güncel Hz.Peygamber ve Güven Toplumu Konfreransı

Hz.Peygamber ve Güven Toplumu Konfreransı

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu (MYO) konferans salonunda ilçe müftülüğümüzce ortaklaşa bir etkinlik düzenlendi.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2017 Salı 13:07
Hz.Peygamber ve Güven Toplumu Konfreransı

Kutlu Doğum Haftası (Hz. Muhammed S.A.V’ in dünyaya gelişinin 1446. yıl dönümü) dolayısıyla Alucra İlçe Müftülüğü tarafından bu yılın ana teması olan ‘Hz. Peygamber ve Güven’ konulu konferans düzenlendi.

Konferans salonu'nda icra edilen etkinliğe konuşmacı olarak İlçe Müftüsü  Muhammet Salman katıldı. Diyanet İşleri Başkanlığınca ‘2017 yılı Kutlu Doğum Haftası’ anısına hazırlanan sinevizyonun izlenmesinin ardından Salman “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” konulu konferansını sundu. Sunum, öğrenci ve öğretim görevlileriyle konu hakkında sohbet şeklinde devam etti. Etkinliğe katılım yüksek olurken İnsanlarla olan ilişkilerimizde ‘güven’ konusu biraz ön plana çıkarıldı.

Protokolde Muhammet Salman başta olmak üzere Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Sefa  Çiçek, Osman Serdal Karapınar ve diğer Öğretim Görevlileri yer aldı. Salman, konferans bitiminden sonra etkinliğe katılanlara teşekkürlerini sundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber