Ana Sayfa Siyaset İhsan TEKOĞLU BAHÇELİ İle Görüştü

İhsan TEKOĞLU BAHÇELİ İle Görüştü

MHP'nin eski İstanbul İl yöneticileri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2010 Pazartesi 14:36
İhsan TEKOĞLU BAHÇELİ İle Görüştü

Alucralı hemşehrimiz İhsan Tekoğlu, Ömer Uzun ve Mehmet Utku. Bu üç eski yönetici 1973–1980 yıllarında Türkiye’nin iç karmaşasının hat safhada yaşandığı süreçte MHP Teşkilatlarında görev almış teşkilat mensupları olmasıydı. İl Başkanı Barutçu, İhsan Tekoğlu Ömer Uzun ve Mehmet Utku ile ülke gündemi hakkında fikir alış verişinde bulunmuştular bir önceki ziyaretlerinde.
Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi olan Ömer Uzun 1973–1980 yıllarında Bakırköy İlçe Başkanlığında İlçe Yönetiminde ve İl Sekreterliği görevinde bulundu.

Mehmet Utku; 1973–1980 Eminönü İlçe Başkanlığında muhtelif görevlerde hizmet verdikten sonra İl Başkanlığında İl sekreter yardımcılığı ve İl Sekreterliği görevinde bulundu.

Alucralı İhsan Tekoğlu; 1973–1980 yıllarında İl Sekreterliği ve İl Başkan Vekilliği görevinde bulundu.

"Dünde bu hareketin içinde bizler siyaset yapamadık, politika yapmadık ama şundan çok eminiz ki Vatan Savunması yaparak Vatanımıza hizmette bulunduk ve bugünde bulunduğumuz yerden de hizmetimiz devam ediyor" sözlerini aktaran Tekoğlu, Utku ve Uzun İl Başkanı Barutçuya İstanbul'da gerçekleştirdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

İl Başkanı İhsan Barutçu misafirlerini uğurlarken Hareketin Mensuplarının dünüyle bugünüyle bir arada bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti, ziyaret sebebiyle teşekkürlerini bir kez daha dile getirdi.

3 Aksaçlı parti yöneticisi Genel Başkan Devlet Bahçeli ile İstanbul ziyaretinde hemen İl Başkanlığında görüştüler. Genel Başkan Devlet Bahçeli’yle bir süre il başkanlığı makamında görüşen ak saçlı eski parti yöneticileri görüşme sonrası hatıra resimi çektirdiler.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber