Ana Sayfa Genel İlçe Müftülüğümüzden Kan Bağışı

İlçe Müftülüğümüzden Kan Bağışı

Alucra Müftülüğü ve Giresun Kızılay Şubesi işbirliğiyle Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla kan bağış kampanyası düzenlendi.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2017 Pazar 16:03
İlçe Müftülüğümüzden Kan Bağışı

Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Alucra Merkez Ulu Camii alt katında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü. Kan alma işlemi Giresun Kan Merkezi’nde görevli kan alma ekipleri tarafından yapıldı. 

Alucra Müftüsü Muhammet Salman, "Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Bir Damla Kan, Bir Can isimli Kampanyaya Alucra Müftülük personeli ve ilçe halkı olarak kan bağışında bulunduklarını belirtti. Salman, "Bir insanı kurtarmak bütün bir insanlığı kurtarmış gibi sevap kazandırır. Diyanet mensubu olarak her sene çeşitli nedenlerle kan bağışında bulunuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı kan vermeyi tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda kan vermek sağlık açısından da çok önemli bir gerekliliktir. Sağolsun ilçe esnaflarımız ve vatandaşlarımız bu etkinliğimize destek olarak kan bağışında bulundular" dedi.

Kan Bağışının yapıldığı Alucra Merkez Ulu Camiine Alucra Kaymakamı Altınkaynak ve Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral'da katılarak Kızılay çalışanlarına ve kan bağışında bulunan hemşerilerimize desteklerinden ötürü teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber