Ana Sayfa Genel İlçe Şehitliğimizde Çalışmalar Tamamlandı

İlçe Şehitliğimizde Çalışmalar Tamamlandı

Alucra İlçe Şehitliğinde yapılan çalışmalar tamamlandı.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2016 Perşembe 17:15
İlçe Şehitliğimizde Çalışmalar Tamamlandı

Bir süre önce bakımsızlığı, bozulan duvarları ve şehitlik içindeki yabani otların çoğalmasıyla Giresun Basınında yer alan Alucra Şehitliğine Kaymakamımız Ferhat Vardar duyarsız kalmayarak gerekli talimatları sonrası eksiklikler tamamlandı.

Vatan savunmasında canını feda eden kahramanların mezarlıklarının durumuna tepki gösteren vatandaşlar basın aracılığıyla ilettiği mesajlar kayıtsız kalmadı. 

Alucra Kaymakamımız Ferhat Vardar'a konuyu iletmemiz sonrasında çalışmalar başlatıldı. Şehitlerimizin başuçlarındaki sararmış ve yırtılmış Türk Bayrakları değiştirildi,  yer yer parçalanmış, sıvaları ile boyaları dökülen yerler tamir edildi, gelişigüzel büyüyen şehitlik alanındaki otları biçilerek temizlendi.

Bu çalışmaların gerçekleşmesinde kayıtsız kalmayan gazeteci abimiz Candemir Sarı'ya, Alucra Özel İdare Müdürümüz Adem Soysal'a ve Kaymakamımız Ferhat Vardar'a Teşekkürü bir borç biliriz.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-08 07:40:54Gülhan Şimşek KARAMANOĞLU

    Alucra şehitliğine kimin gidip kimin gitmediğini kimin hizmetleri geçtiğini İstanbul' dan ağrı yalan haber yapanlar bilmez tabi. Gelsin bir Alucra da şu yada bu demiyorum herhangi birisine sorsunlar şehitliğe kimin hizmetinin geçtiğini Alucralı biliyor en önemlisi ALLAH biliyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresun Vakfından Eğitime Destek

Giresun Vakfından Eğitime Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber