Ana Sayfa Güncel İlçe Tapu Sicil Müdürlüğümüz Yenilendi

İlçe Tapu Sicil Müdürlüğümüz Yenilendi

Alucra'da çalışkan bir yönetici bulunduğu daireyi baştan sona yenileyerek ilçeye yakışır bir kamu dairesi haline getirdi.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2010 Salı 17:03
İlçe Tapu Sicil Müdürlüğümüz Yenilendi

Hani bir tabir vardır ya; ‘’Kadın eli dokunmuş’’ diye. İşte bu tabir Tapu Sicil Müdüremiz Sayın Türkan KARABULUT SAVAŞ Hanımefendiye için söylense yeridir. Müdüremiz dairesine bir dokundu pir dokundu. Kapısından penceresine, döşemelerden aydınlatmasına kadar Tapu dairesini baştan sona yeniledi. Aslan yattığı yerden belli olur ata sözünü de unutmamak lazım. Bulunduğu mekanı bir resmi daire değil de sanki özel bir iş yerine havasına sokarak ilçemize güzel bir diare havası kazandırdı. Bu takdir toplayıcı çalışmalarıyla günümüzde özlenen amir-memur profilini birkez daha canladırdı.

 

Tapu Sicil Müdüremiz kısa sürede bu çalışmalarıyla takdirleri toplamıştır. Yakın zamanda tayini çıkarak ilçemizden ayrılacak olması bizleri üzmüştür. Sayın Türkan KARABULUT SAVAŞ Hanımefendiye İlçemiz yaptığı başarılı ve faydalı işlerinden ötürü teşekkür eder yeni görev yerinde aynı başarılarının devamını dileriz.

 

Tapu Sicil Müdürlüğünün Eski Ve Yeni Hallerinin Fotoğrafları Aşağıdadır.

 

Ersin EKŞİOĞLU
Ozalucra.com

Tapu Sicil Müdürlüğümüzün Eski Hali
Tapu Sicil Müdürlüğümüzün Yeni HaliYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber