Ana Sayfa Eğitim / Sağlık İlçemizde Karne Heyecanı

İlçemizde Karne Heyecanı

Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de öğrenciler yarıyıl karnelerini aldıklarında heyecanları gözlerinde okunuyordu. İlçemiz okullarından Fatih İlköğretim okulunun öğrencileri karne heyecanı öğretmenleri ve aileleriyle paylaştı.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2011 Pazartesi 21:37
İlçemizde Karne Heyecanı
2010-2011 eğitim-öğretim yılının, 20 Eylül 2010'da başlayan ilk yarısı geçtiğimiz cuma günü sona erdi. Öğrenciler karnelerini aldıktan sonra tatile çıktılar. Ülkemizde okulla bu yıl başlayan 1,5 milyon'a yakın ilköğretim öğrencisi ilk kez karne ile tanışacak.

2010-2011 Eğitim öğretim yılının  birinci döneminin  sona  ermesi nedeniyle ilçemiz Fatih
ilköğretim okulumuzda da karne heyecanı yaşandı. Veli  katılımıyla  yapılan  törende,  karnesini alan  428 öğrencini hüznü ve sevinci  bir arada yaşandı.Okulumuz  Öğrenci Davranışlarını Değerlendirme Kurulu tarafından her ay seçilen “Ayın Öğrencileri”  Okul –Aile Birliği  yönetimi  tarafından  çeşitli hediyelerle  ödüllendirildi.Okulumuz  Kültür Edebiyat Kulübü tarafından düzenlenen “Dönemin Kitap Kurtları” yarışmasında  dereceye girenlere  madalya , başarı  belgesi  ve  çeşitli hediyeler verildi.
Okulumuz  birinci sınıfına giren yirmi öğrenci okumayı öğrenmenin sevincini yaşıyor. Kısa bir zamanda  Sınıf Öğretmenlerimiz Çağatay HATİPOĞLU ve Nazlı BAYRAKCI’nın da üstün gayretleriyle  okumayı öğrenen miniklerimize hatıra olarak “BEN OKUYORUM” madalyasını  alan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber