Ana Sayfa Eğitim / Sağlık İLÇEMİZDE KARNE HEYECANI

İLÇEMİZDE KARNE HEYECANI

Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de öğrenciler yarıyıl karnelerini aldıklarında heyecanları gözlerinde okunuyordu. İlçemiz okullarından Fatih İlköğretim okulumuzun karne heyecanı ise Kaymakamımız Ünal KOÇ paylaştı.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2010 Pazartesi 09:36
İLÇEMİZDE KARNE HEYECANI

2009-2010 eğitim-öğretim yılının, 24 Eylül 2009'da başlayan ilk yarısı cuma günü sona erdi. Öğrenciler karnelerini aldıktan sonra tatile çıktılar. Ülkemizde okulla bu yıl başlayan 1 milyon 307 bin ilköğretim öğrencisi ilk kez karne ile tanışacak.

2009-2010 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 08 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Eğitim öğretim yılı 18 Haziran Cuma günü tamamlanacak. İkinci dönem, ilköğretim ikinci kademe öğrencileri ile lise son sınıf öğrencileri için sınav heyecanıyla geçecek.

Karne günü programı dahilinde, 22.01.2010 tarininde, Fatih İlköğretim Okulu içerisinde ilçemizin önde gelen isimleri genç bireylerimize karnelerini dağıttı. Kaymakamımız Sn. Ünal KOÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Durmuş Can, Şube Müdürümüz Sn. Selim BAŞ ve İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Mehmet AKIN öğrenciler karnelerini almadan Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Aydın KURU' yu makamında ziyaret ederek öğrenciler ve başarı durumları hakkında bilgi aldıktan sonra, teker teker öğrencilere karnelerini dağıttılar. Velilerin ve öğrencilerin kendilerine gösterilen ilgi dolayısıyla sevinçli oldukları gözlendi. Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken, program velilerle çektirilen hatıra fotoğrafları sonrasında tamamlandı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber