Ana Sayfa Genel İlçemizde Seçim Güvenliği Konuşuldu

İlçemizde Seçim Güvenliği Konuşuldu

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandum için ilçemizde seçim güvenlik toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2017 Salı 19:45
İlçemizde Seçim Güvenliği Konuşuldu

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Anayasa Değişikliğinin Halkoyuna Sunulması Seçimi’nin ilçemizde huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için alınacak tedbir ve güvenlik önlemlerinin ele alındığı seçim güvenlik toplantısı Kaymakamımız Ali Altınkaynak başkanlığında yapıldı.

Kaymakamlık toplantı salonunda ki toplantıya İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Hakkı Kaynar, Belediye Başkan Vekili Sadık Dolu, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, ilçemizde bulunan siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı.

İlçemize yapılacak olan seçimin, hiçbir aksaklığa mahal vermeden huzur ve güven içerisinde yapılmasını temenni ediyoruz.

YORUMLAR
  • yorum2017-04-06 05:23:34Hasan

    İnsanların ikametgahlarını haber vermeden, usulsüzlükle Alucra'ya taşıyanlar, o seçmenlerin yerine oy da kullanır merak etmeyin. Milleti kandırmayın.

  • yorum2017-04-05 04:21:30HALİT ÇEVİRGEN

    İSTANBUL VE ÇEŞİTLİ İLLERDE YAŞAYAN HEMŞERİLERİNİN İKAMETLERİNİ KENDİLERİNDEN HABERSİZ ALUCRA YA ALAN YETKİLİLERE BUNU SORMANIZI BEKLERİZ .. İNSANLARI HANGİ HAKLA MADUR ETMİŞLER ÖĞRENCİLERİN SINAVLARINI BİLE ETKİLEYEN REFERANDUM DA OY KULLANMALARINI ENGELLEYEN BU AYIBI SORUN BAKALIM NE CEVAP VERİLECEK

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber