Ana Sayfa Güncel İlçemize Mobese Kameraları Kuruluyor

İlçemize Mobese Kameraları Kuruluyor

Nihayet ilçemize Mobese Kamera sistemi kuruluyor. Daha önce ilçede yaşanan hırsızlık olayları ve son zamanlardaki terör olayları sonra İl Genel Meclisi Mobese kurulması için çalışma başlattı.

Giriş Tarihi: 1 Temmuz 2010 Perşembe 21:21
İlçemize Mobese Kameraları Kuruluyor

Giresun İl Özel İdaresi Bütçe Plan Komisyonu Başkanı ve Alucra İl Meclis Üyesi İrfan Dikbaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

"Son günlere de meydana gelen bazı terör olayları neticesinde ilçelerimizin daha iyi korunması maksadıyla 15 ilçemizin tamamının güvenlik kameraları ile kontrol altına alınması yolunda çalışmalar başlatmış bulunuyoruz. Komisyonumuz da bulunan üye arkadaşlarımız her ilçe ile ilgili olarak buradaki yerel yöneticiler ile görüşerek rapor hazırlıyorlar. Bu raporlar tamamlandığında, tek bir rapor haline getireceğimiz önerimizi il meclis toplantımızda dile getireceğiz. Şu anda arkadaşlarımız ilçe ilçe dolaşarak hangi ilçeye neler yapılabilirliği konusunda çalışıyorlar. Toplamda kaç kamera gerektiği ve tüm bu çalışmaların kaça mal olacağını çalışmalarımız sonucu rapor haline getireceğiz. Bazı ilçelerimiz bu sistemi kullanmaktadır. Bu ilçelerde de çalışmalar yapılarak varsa eksikliler belirlenecek. Çalışmalarımız sonucunda tüm ilçelerimiz şu veya bu şekilde izleme altına alınmış olacaktır" dedi.

Daha önce Kamera Kurulması için 14 Mayıs 2010 tarihinde yayınladığımız haberimiz..

http://www.alucrahaber.com/haber/haber_detay.asp?haberID=563

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber