Ana Sayfa Kültür / Sanat İlk Seminer Hacı Hasan Köyü Derneğinde Gerçekleşti

İlk Seminer Hacı Hasan Köyü Derneğinde Gerçekleşti

Alucra Gelişim Platformunun organize ettiği "Günümüz Çağında Dernekcilik ve Alucrada Sivil Toplum Kuruluşu" konulu seminerin ilki Hacı Hasan Köyü Dernek merkezinde gercekleşti.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2010 Perşembe 10:33
İlk Seminer Hacı Hasan Köyü Derneğinde Gerçekleşti

Bahçelievler Soğanlı’da bulunan Hacıhasan Köyü Dernek merkezinde 06/11/2010 Cumartesi 19:00 da başlayan seminere başta Hacı Hasan köyü Dernek Başkanı ve yönetimi tam kadro katıldı.

Diğer Dernek üyelerininde katılımı ile başlayan Seminer Ortak Akıl danışmanlık ve iletişim uzmanı Yılmaz SÖNMEZ  tarafından "Günümüz Çağında Dernekcilik Osmanlıda Dernekcilik ve Uluslararası Dernekcilik" konuları başta olmak üzere 1.5 saatlik bir seminer sundu.

Görsel olarakta sunumun yanısıra Yöresel başarı sağlayan derneklerinin örnekleri ile devam edildi. Seminer Sonunda ise Alucra Gelişim Platformu Başkanı,
Hacı Hasan köyü Dernek Başkanına Eğitim beratı verdi. Bu tip organizasyonların sıksık dernek merkezlerinde yapılmasını arzu rtdiklerini dile getiren davetliler, başta Dernek Başkanına, Yönetime ve Katılımcı tüm misafirlere teşekkür ederek seminer son buldu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber