Ana Sayfa Yöremizden İlkbahar/Yaz/Kış Defilesi

İlkbahar/Yaz/Kış Defilesi

Alucramızın yakışıklı modacılarından Mahmut düzenlediği defile ile ilkbahar/yaz/ bu ne la/kış defilesini Alucra belediye salonunda basın ekiplerinin yoğun ilgisi altında düzenledi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2011 Pazartesi 12:44
İlkbahar/Yaz/Kış Defilesi

Modayı Tanımladı

Farklı tarzı ile “ikoncan” modasını yaratan sayın Mahmut “moda dediğiniz bir danaya benzer, evet dana dedim, şöyle ki; mesala dana hayatı boyunca dana olarak kalmaz önce buzağı olur sonra dana sonra düve ve en sonunda da ya inek ya da öküz olur, moda da böyle sürekli değişim ve aynı şeyin tekrarlanışı gibidir, bizim nesil iyi hatırlar bizim zamanımızda İspanyol paça giyilirdi, o dönemde dar paça kot giyene concon derlerdi şimdi ise tam tersi” demesi üzerine sayın Mahmut’un sadece ikoncan kişiliği değil entellüktüel kişiliğinide ortaya çıkardı.

Aşk Var Mı?

Hakkında her gece bir bayanla görülmesi artık hiç şaşırtmıyordu fakat geçen hafta Seda Sayan ile bar çıkışı görülen sayın Mahmut “aramıza bir şey yok sadece arkadaşız” demesi basını tatmin etmemişti. Bizde bu soruyu tekarr yönelttik fakat kendisi sorumuza yine kendi has tarzı ile “bu oğlan ne oğlan” demesi yüzlerde gülümseme yarattı.

Kitap Yazıyor

Defile sonrası kuliste özel bir söyleşi yaptığımız sayın Mahmut yeni bir kitap üstünde çalıştığını ve kitabı çıktığı zaman ilk ropartajı bizle olacağı sözünü aldık. Alucramızın gülü Mahmut’a sanat yaşamında başarıların devamını diliyoruz. İyiki varsın, seni çok seviyoruz..

UssLu (:


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ordu’da Şehitlerimiz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ordu’da Şehitlerimiz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber