Ana Sayfa Genel İmam Hatip Lisesinden Emniyet ve Jandarma'ya Ziyaret

İmam Hatip Lisesinden Emniyet ve Jandarma'ya Ziyaret

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Emniyet Amirliğine ve Alucra Jandarma Komutanlığı’na ziyaret gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2017 Pazar 22:33
İmam Hatip Lisesinden Emniyet ve Jandarma'ya Ziyaret

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci öğretmen ve öğrencileri ile birlikte son zamanlarda ülkemizde gerçekleşen menfur saldırılar sonucu şehit olan polis ve askerlerimizin acılarını paylaşıp her zaman emniyet güçlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için Alucra Emniyet Amirliği’ne ve Alucra Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu.

Ziyaretler ilk olarak İlçe Emniyet Amirliği’ne sonrasında İlçe Jandarma Komutanlığına yapıldı. Ziyaretler Okul müdür vekili Fatih DİLLİCE’nin taziye dileklerini belirten konuşmasıyla başladı. Ardından öğrencilerimiz hep bir ağızdan polis marşını okudular. Öğrencilerimizden Yunus Emre Hancıoğlu’nun Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle devam eden ziyaret, öğrencilerimizden Samet Cenikli’nin duasıyla sona erdi.

Okul Müdür vekili Fatih Dillice Emniyet Amirimize ve İlçe jandarma komutanımıza rengini şehitlerimizin kanından alan Al Bayrağımızı takdim ederek, hiçbir kimsenin ve hiç bir gücün Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni bölemeyeceğini, bayrağımızın her zaman bu vatanın semalarında dalgalanacağını ve Türk milletinin bu istiklal mücadelesini birlik ve beraberlik içinde kazanacağını dile getirdi.

Okulumuz Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri de “Bu vatan için gözünü kırpmadan Malazgirtte, Balkanlarda, Çanakkale’de, 15 Temmuz’da canını feda eden şehitlerimiz gibi bizler de canımızı verir bu bayrağı yere düşürmeyiz“ şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber