Ana Sayfa Genel İmam Hatip Lisesinden Şenlik Havasında Sınav

İmam Hatip Lisesinden Şenlik Havasında Sınav

Alucra İmam Hatip Lisesi öğrencileri ÖSS maratonu öncesi moral depolayıp YGS sınavın üstesinden gelmek için adeta çıkarma yaptı.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2011 Perşembe 17:33
İmam Hatip Lisesinden Şenlik Havasında Sınav

Birçok gencin hayatında dönüm noktası olan YGS (ÖSYS), İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından şenliğe dönüştürüldü. Bir gezi havasında geçen sınav için önce bir otobüs kiralayan öğrenciler, cumartesi sabahı Gümüşhane üzerinden Giresun'a hareket ettiler. Trabzon'un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı'nı gezip,sınav öncesi stres atan gençler Trabzon istikametinden Giresun'a geçtiler. Sınav sabahı okul öğretmenlerinin ayarladıkları özel arabalarla sınava girecekleri okullara giden öğrencilerimiz, başarılı geçen bir sınavdan sonra Akçaabat'a geçerek Cemil Usta'da öğlen yemeğini yiyerek Trabzon turuna çıktılar. Gönüllerince eğlenip sınav sitresini atan öğrecilerimiz saat 00:00 gibi Trabzon'dan hareket ederek Alucra'ya döndü.

Öğrencilerimize bir minibüsle refakat eden öğretmenlerimiz ise iki günlük gezi ve YGS esnasında öğrencilerimize hertürlü desteği vererek onların motive etmeye çalışmışlardır.

Okul idaresi ve öğretmenleriz bu sene hedeflerinin yüksek olduğunu, bunun için çok çalıştıklarını, Alucra tarihinin en büyük üniversite başarısını beklediklerini ifade ettiler.

Alucrahaber.com olarak sınava giren kardeşlerimize başarılı sonuçlar temenni ediyor, tüm Alucra İmam Hatip Camiasına hayırlı olmasını diliyoruz.
Aydın Hocamıza teşekkürlerimizi iletiriz..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber