Ana Sayfa Eğitim / Sağlık İmam Hatipliler Ramazan'ı Dualarla Uğurladı

İmam Hatipliler Ramazan'ı Dualarla Uğurladı

Alucra Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi mezun ve mensuplarının katıldığı iftar programının bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2016 Perşembe 15:05
İmam Hatipliler Ramazan'ı Dualarla Uğurladı

Alucra Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul bahçesinde yaklaşık 350 kişinin katılımıyla düzenlenen iftar programında öğrenci ve mezunların yanı sıra ilçe mülki amirleri, kurum müdürleri, siyasiler, esnaf ve veliler katıldı.

Her geçen yıl ilçemize artış sağlayan katkısı ile Alucra İmam Hatip yine gönüllerde yer edindi. Birleştirici ve insan yetiştirmeye verilen önemin bilinci içinde olan eğitimcilerimiz bu minval üzerine çalışmalarının mevyelerini yavaş yavaş alıyorlar. İlçemizdeki okuldan mezun olup öğretmen olanların sayısı hiçde azımsanmayacak kadar. Küçük bir ilçede eğitime odaklanan idareciler insanlara faydalı olmanın hazzını yaşıyorlar. Okullarından mezun olupda gönül bağlarını koparmayan mezun ve mensupların iftar programı ilçemizde ilkleri yaşatan bu güzide okul için yine bir örnek olma özelliğindeydi.

Ramazan Ayını dualar ve yine buluşma ümidiyle uğurlayan tüm mezun, mensup ve öğrenciler, birarada olmanın keyfini iftar sonrası uzun uzun sohbetlerle yaşadılar.

YORUMLAR
  • yorum2016-07-18 07:28:00MEHMET LEVENT

    HERSENE OLDUĞU GİBİ YİNE ÇOK GÜZEL BİR BULUŞMAYDI.
    SENEYE GÖRÜŞMEK ÜMİDİ İLE... :)

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber