Ana Sayfa Eğitim / Sağlık İnşaat İşciliğinden Fen Lisesine

İnşaat İşciliğinden Fen Lisesine

İlçemiz Mehmet Akif Ersoy Yatılı İlköğretim Bölge Okulu 8. sınıf öğrencisi Osman DEMİRCİ 456,861 Yerleştirme puanı ile Artvin Fen Lisesini dershaneye gitmeden kazanarak ilçemizde çok önemli bir başarıya imza attı.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2010 Çarşamba 17:31
İnşaat İşciliğinden Fen Lisesine

Kaymakamlığımız ve İlçe Milli Eğitim işbirliği ile oluşturulan projeler sonucu öğretmenlerimizin öz verili çalışmaları bu yıl ilk meyvesini vermiş oldu.

İnşaat İşciliğinden Fen Lisesine

Alucra'nın ve Mehmet Akif Ersoy YİBO'nun gururu olan inşaat ustası bir babanın evladı olan Köklüce Köyünden Osman Demirci Artvin Fen Lisesine yerleşerek ilçemiz eğitim camiiasına ayrı bir sevinç kaynağı oldu. Yazları babası ile inşaat işlerinde çalışan Osman Demirci, "Fen Lisesini kazandığımın için çok mutluyum, okulumda ve ilçemizde dershaneye gitmeden Fen Lisesini kazanan ilk öğrenci oldum. Öncelikle başarıcağıma inanan ve bana her zaman destek olan aileme, öğretmenlerime ve çok değerli Kaymakamımız Ünal Koç'a çok teşekkür ederim. Hedefimdeki meslek tıp okumak, iyi bir doktor olup memleketim Alucra'ya hizmet etmek istiyorum" dedi.

İlçe Kaymakamımız Ünal Koç ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Durmuş Can Fen Lisesini kazanan öğrencimize dizüstü bilgisayar hediye edeceklerini söyledi.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber