Ana Sayfa Vefat İsa Şerbetçi Dualarla Yolcu Edildi

İsa Şerbetçi Dualarla Yolcu Edildi

Geçirdiği ani kalp krizi ile yaşama veda eden İsa Şerbetçi dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2016 Perşembe 22:03
İsa Şerbetçi Dualarla Yolcu Edildi

Okmeydanında Tarihi Kalabalık

Şişli İtfaiye Ekibinde görev yapan ve görevi başında kalp krizi geçirerek sevenlerini yasa boğan 34 yaşındaki İsa Şerbetçi için aile efradı, sevenleri ve hemşerileri, Şerbetçi'yi son görevinde dualarla yolculadılar.

Okmeydanı Fatih Sultan Konak Camii tarihi bir cenazeye daha şahitlik etti. Son zamanların en kalabalık cemaatlerinden birine şahitlik eden insanlar, Şerbetçi için hayır dualar ve hüsnü şehadet ile son yolculuğuna uğurladı. İsa Şerbetçi, ömrü hayatında güzel huyu, samimiyeti ve örnek şahsiyetiyle çevresi tarafından sevilen sayılan biri olarak yaşamını devam ettirmiş, herkesin duasını alarak da son yolculuğuna uğurlanmıştır.

Şişli İtfaiyesinde Tören

Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi işleminin ardından İsa Şerbetçi naaşı görev yaptığı Şişli İtfaiye Müdürlüğüne getirildi. Burada yapılan tören sonrası mesai arkadaşlarından helallik alındı. Daha sonra Fatih Sultan Konak Camiine getirilen merhumun naaşı ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Kulaksız'daki aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine Alucralı hemşerilerinin yanında çok sayıda insan katıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız ile çok sayıda sevenide Şerbetçi'yi son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Alucrahaber.com olarak İsa Kardeşimize Cenab-ı Allah'tan Rahmet, kederli Ailesine ve sevenlerine Sabr-ı cemil niyaz ederiz.

 

 

YORUMLAR
 • yorum2016-09-28 01:24:56AHMET BIYIKÇI

  ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN SEVENLERİNE SABIRLAR İHSANEYLESİN

 • yorum2016-09-24 03:45:41Süleyman Kavukcu

  Görev yaptığım sürede ilk kez komuta merkezimizin Şişli Merkez anonsuna ağlayarak cevap verdim. Çünkü İsa Kardeşimizin cenaze anonsuydu. Aramızdan ayrılışı camiamızı ve bizleri derinden üzdü. Mekanın cennet olsun

 • yorum2016-09-23 04:22:13ÇETİN ÇETİN

  İsa kardeş..Allah rahmet eylesin..mekanın cennet olsun...aile bireylerine mevlam sabırlar versin...

 • yorum2016-09-22 15:27:57İsmet Kaya

  Çok üzüldüm Allah Rahmet eylesin ailesine sevenlerine sabırlar dilerim mekanı cennet olsun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kore Gazisi Ali Yangaç Vefat Etti

Kore Gazisi Ali Yangaç Vefat Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber