Ana Sayfa Güncel İsmail Hasbal'dan Alucralılar'a Selam Var

İsmail Hasbal'dan Alucralılar'a Selam Var

Alucra Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Bekçi ve üyeleri ameliyat olan eski Vakıf Başkanımız İsmail Hasbal'ı evinde ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2011 Perşembe 12:03
İsmail Hasbal'dan Alucralılar'a Selam Var

Alucra Vakfı'nda büyük emekleri olan eski başkanlarımızdan İsmail Hasbal, gözünde meydana gelen bir rahatsızlığın ardından ameliyat oldu. Başarılı geçen ameliyatın ardından taburcu olan Hasbal, istirahat ettiği evinde Başkanımız Necdet Bekçi ve Alucra Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ziyaret edilince duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Gözünde kısmî görme kaybı meydana gelen değerli başkanımız, istirahat etmesi gereken dönemde bile çalışmalarına ara vermezken yönetim kurulumuzdan Alucra Vakfı'nın çalışmaları ve geleceğe dair projeleri hakkında da detaylı bilgi aldı.  Alucra'nın birlik ve beraberliğinin Alucra Vakfı çatısı altında sağlanabileceğini kaydeden Hasbal, maddi ve manevi her türlü desteğinin her zaman süreceğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hasbal, günün hatırası adına Topkapı Sarayı'nda sergilenen Kutsal Emanetler'le ilgili olarak yapılan titiz çalışmaların ürünü olan kitabı Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi'ye hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber