Ana Sayfa Güncel İstiklal Marşının Kabulü ve Akif’i Anma Programı

İstiklal Marşının Kabulü ve Akif’i Anma Programı

Belediye Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu ile ortaklaşa hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma programına düzenlendi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2017 Salı 21:44
İstiklal Marşının Kabulü ve Akif’i Anma Programı

Alucra Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu tarafından ortaklaşa hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u Anma Programına düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Mehmet Akif SARI tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma ile devam etti.

İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma programı, Fatih Orta Okulu öğrencilerinin hazırladığı oratoryo ve drama gösterileri,  Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerinin gösterileri ile devam etti.

Resim, şiir ve kompozisyon dalında yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verilerek program sona erdi.

Programa; Kaymakamımız Ali Altınkaynak, Belediye Başkan Vekili Sadık Dolu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Sarıkaya, Hakim Mustafa Asım Kapan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber