Ana Sayfa Genel KADIKÖY KAYMAKAMI MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

KADIKÖY KAYMAKAMI MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

Çamoluk Kaymakamı Murat ZADELEROĞLU, Giresun İl Başkan Vekili ve Alucra İl Genel Meclis Üyesi İrfan DİKBAŞ ve Çamoluk İl Genel Meclis Üyesi Abdullah KÜRKÇÜ Eski Giresun Vali Yardımcısı ve Kadıköy Kaymakamı Hasan KARAHAN'ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2010 Cuma 17:58
KADIKÖY KAYMAKAMI MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen Çamoluk Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Kadıköy Kaymakamı Hasan Karahan'ı ziyaret etti.

Hasan Karahan'ı makamında ziyaret eden Zadeleroğlu'na, Giresun İl Genel Meclis üyeleri Abdullah Kürkçü, İrfan Dikbaş, Çamoluk Derneği Burs Komisyonu Başkanı Veysel Ekmen ve Çamoluk Derneği eski yönetim kurulu üyesi Nevzat Kaleli eşlik ettiler.

Karahan, Giresun'da ki anılarına değinirken, Zadeleroğlu'da Çamoluk'un mevcut durumu ve Çamoluk Meslek Yüksek okulu hakkında detaylı bilgiler verdi.

Karahan, Giresun'da bulunduğu sıralarda Çamoluk'u yakından takip ettğini, bu yüzden Çamoluklular ile güzel ilişkiler kurduğuna hatta bunları İstanbul'da daha güzel hale getirdiğine değindi.
Zadeleroğlu, Çamoluk'ta görev yapmanın güzelliğinden bahsederken, Çamolukluların ekseriyetinin vatanperver ve memleketini seven insanlar olduğunu bu yüzdende Çamoluklulardan memnun olduğunu dile getirdi.

Zadeleroğlu Çamoluk Meslek Yüksekokulu'nun açılışında Hasan Karahan'ı da Çamoluk'ta görmek istediğini ve bunun için ayrıca kendisine davette bulunacağını da bildirdi.

Haber: Mustafa BAYINDIR
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber