Ana Sayfa Güncel Kalkınma Ajansı İlçelerde Toplanacak

Kalkınma Ajansı İlçelerde Toplanacak

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), 2010 Yılı Turizm Konulu Mali Destek Programı Bilgilendirme toplantıları önümüzdeki günlerde kent merkezi ve bazı ilçelerde yapılacak.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2010 Perşembe 13:37
Kalkınma Ajansı İlçelerde Toplanacak
"Turizmde Bölge Potansiyelinin Harekete Geçirilmesine Yönelik Mali Destek Programı" ve "Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı" kapsamında uygun proje başvurularının sunulması için Teklif Çağrısı ilanına çıkan Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), Giresun Merkez ve Şebinkarahisar, Tirebolu, Espiye, Bulancak ilçelerinde bilgilendirme toplantısı yapacak.

Toplantılarda; Teklif Çağrısı kapsamında Giresun merkez ve ilçelerde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları, Yerel Yönetimler ile Gerçek ve Tüzel Kişiler, DOKA Mali Destek Programı kaynaklarından yararlanabilmek için hazırladıkları ve hazırlayacakları projeleri uzman kişilerin görüşlerine sunacaklar.

Ayrıca Mali Destek Programının konusunun Turizm olmasından dolayı, Giresun merkez ve ilçelerinde turizm potansiyelinin arttırılmasına yardımcı olacak tüm projeler ve proje fikirleri toplantıda değerlendirilecek.

Mali Destek kapsamında alternatif turizm konularına da destek sağlanmaktadır. Daha detaylı bilgiler, www.giresunab.gov.tr  ve www.doka.org.tr adreslerinden alınabilmektedir.      

Giresun Merkez ve İlçelerde yapılacak bilgilendirme toplantılarının yer ve tarihleri;YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber