Ana Sayfa Kültür / Sanat KARABÖRK GENÇLERİ KARDEŞLİK GECESİNDE BİRARADA

KARABÖRK GENÇLERİ KARDEŞLİK GECESİNDE BİRARADA

Alucra Karabörk Köyü dernegi gençlik kollari 16.01.2010 tarihinde Taksim Evlendirme salonunda 1. Geleneksel Kardeslik Gecesi düzenledi.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2010 Salı 13:38
KARABÖRK GENÇLERİ KARDEŞLİK GECESİNDE BİRARADA

Geceye Karabörk'lü gençlerin yanı sıra Beyoğlunda bulunan siyasi partilerden Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem DİNDAROL ve  ilçe yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Yaşar KANGEL ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Osman GÜR ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu İlçe Gençlik kolları, Büyük Birlik Partisi Beyoğlu İlçe Gençlik Kolları, Beyoğlu Belediyesi Meclis üyeleri Adnan KAYA ve Zafer TAHMAZ, Gebze Belediye Meclis üyesi Muharrem Yelekoğlu, Gebze Belediye Başkan danışmanı Şakir Bitmez, Gebze Ak Parti Başkan vekili Yalçın Coştur, Gebze Ak Parti ilçe teşkilatı üyeleri, Piyale Paşa mahalle Muhtarı Sabri COMART, Fetihtepe mahalle Muhtarı Hasan ÇAŞTUR  kardeşlik gecemize teşrif ettiler.

Programın açılış Konuşmasını Gençlik Kolları başkanı Ali Rıza Köymen Yaptı. Köymen Konuşmasında; "Karabörklü gençler olarak bulunduğumuz konum her ne olursa olsun birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekmektedir. Değerli genç kardeşlerim bu geceyi birliğimiz adına bir adım olarak atmaktayız bu etkinliğimizle beraber hizmet çıtamızı bir kademe daha yükselterek ileriki tarihlerde çok daha farklı programlarla karşınıza çıkacağız. Değerli misafirler hepinize geceye katıldığınızdan dolayı teşekkür ederim" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Sırasıyla dernek başkanı Ömer DİNDAROL, Ak Parti Beyoğlu ilçe başkanı Rüstem DİNDAROL, Saadet Partisi Beyoğlu İlçe başkanı Yaşar KANGEL’de birer selamlama konuşması yaparak Karabörk köyü gençlik kollarının yapmış oldukları bu etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Daha sonra Gençlik Kolları Başkanı Ali Rıza KÖYMEN tarafından katkılarından dolayı Karabörk Köyü dernek başkanı Ömer DİNDAROL’a,  Ak Parti Beyoğlu ilçe başkanı Rüstem DİNDAROL’a, Mustafa YELEK’e, yöremiz sanatçılarından Yusuf FENERCİ ve Mahmut URKAÇ’a ve eski dernek başkanlarından Selim BİLMEN’e teşekkür plaketi taktim edildi.

Konuşmaların ve ikramların ardından yöremiz sanatçılarından Mahmut URKAÇ sahne alarak gençleri doyasıya eğlendirerek unutulmaz bir geceye vesile oldu. Son olarakta sahneyi yine yöremiz sanatçılarından Yusuf FENERCİ aldı ve büyük bir performansla gençlerimizi eğlendirerek unutulmaz bir program yaşattı.

Karabörk Köyü gençlik Kolları olarak gecemize katılan tüm köylülerimize ve gençlerimize, davetimizi kabul ederek gelen siyasi parti temsilcilerine, gecemize katılamayarak telgraf çeken Giresun Milletvekili Nurettin CANİKLİ'ye, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ'a, Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve yardımcıları Kemal GENÇ, Şemsi ÇAKIROĞLU beye Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu'ya, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'e ve Doludere Köyü Kadın Kollarına Teşekkürlerimizi sunarız.

  Karabörk Köyü Derneği
Gençlik Kolları Yönetim Kurlu
    karaborkkoyu@gmail.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber