Ana Sayfa Spor Karabörklü Gençlerde Futbol Final Heyecanı

Karabörklü Gençlerde Futbol Final Heyecanı

Alucra Karabörk Köyü Ataşehir Şubesinin organize ettiği 2.Futbol Turnuvasında Final heyecanı yaşandı.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2016 Perşembe 22:00
Karabörklü Gençlerde Futbol Final Heyecanı

Alucra Karabörk Köyü Ataşehir Şubesinin bu yıl ikincisini organize ettiği futbol turnuvası altı takımımın katılımıyla çekişmesi bol ve heyecanı yüksek müsabakalara sahne oldu.

İçerenköy Temsilcisi Cender Spor, Ferhatpaşa Temsilcileri Fırtına Spor ve Öz Karabörk, Küçükköy Temsilcileri Tekçam Spor ve Kanlıca Spor, Gebze Temsilcisi Çukur Spor takımlarının mücadelesinde geçen senenin şampyonu Çayırova temsilcisi Çukur Spor rakibi Tekçam Spor'u 3-2 lik skorla yenerek 2. Alucra Karabörk Köyü Ataşehir Şubesi Futbol Turnuvasının ikinci kez şampiyonu olmuştur.

Turnuva öncesi gençlerin tanışması, dostluklarını ilerletmesi adına Alucra Karabörk Köyü Ataşehir Şubesi tarafından 2 tane koç kesilerek turnuvanın katılımcılarına ziyafet verildi.

Turnuvanın final maçında Çukur Spor ile Tekçam Spor'un müsabakası büyük çekişmeyle gerçekleşti. Turnuvasının ikinci kez şampiyonu olan Çukur kupasının heyecanla kaldırdı. İkincilik kupası Tekçam Spor, turnuvanin en centilmen takım kupasınıda Fırtına spor almıştır.

Turnuvanın takım kaptanları, Murat Bodur (Fırtına Spor), Fatih Yamak (Cender Spor), Murat Pala (Kanlıca Spor), Hasan Karasakal (Tekçam Spor), Habip Yamak (Özkarabörk Spor), Ramazan Demirkan (Çukur Spor) bu turnuvanın gerçekleşmesinde maddi manevi yardımlarını esirgemeyen iş adamlarına, turnuva boyunca takımlarına destek olan Karabörk Köyü Gençliğine vede turnuvanın gerçekleşmesine sebep olan Alucra Karabörk Köyü Ataşehir Şube Başkanı Cengiz Yamak ve yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Çotanak Arena İnşaatı Devam Ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber