Ana Sayfa Genel Karabörklü Gençlerimiz Sefada

Karabörklü Gençlerimiz Sefada

İlçemizin nüfusu ve genç nüfusu açısından öne çıkan Karabörk Köyümüz bir etkinliğe daha imza attı.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2017 Pazar 20:26
Karabörklü Gençlerimiz Sefada

Alucra'da Hamam Olmayışı Büyük Eksiklik

40 civarında gencimiz biraraya gelip komşu ilçemiz Şiran’a giderek birlik ve beraberliklerini pekiştirdi, stres attılar. Balık ikramı ve hamam sefası ile eğlenen gençler yeni organizasyonların da planını yaparak köylerine geri döndüler. Alucra'da yıllardır verilen sözlere rağmen yapılmayan Hamam'ın büyük bir eksiklik olduğunu ilettiler.

Gençlik Başkanı Fatih Bodur; bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen Dernek Başkanı Adnan Saatçı şahsında Köy Derneğine, Köy Muhtarı Ali Kocaman şahsında Köy İhtiyar Heyetine, AK Parti ilçe teşkilatından Hasan Kocaman’a, İmam Hatip Lisesi Müdürü Aydın Bodur’a teşekkür ederek yeni organizasyonlarının Erzincan Gezisi olacağını belirtti.

Kış aylarında birçok Köyümüz birkaç dumanı tüten hane ile varlığını devam ettirirken, köylerindeki bu aktif genç nüfusu önemsediklerini, durağanlığın, hareketsizliğin gerilemeye sebebiyet verdiği gerçeğinden hareketle birlik beraberlik içerisinde faaliyetlere devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR
  • yorum2017-03-19 06:05:52fatih bodur

    birliğimizi ve beraberliğimizi (ALLAH) daim etsin

  • yorum2017-03-13 16:49:20Musa KOCAMAN

    Birlik beraberliğimizin devamına ve diğer köylerinde bu tür organizasyonlar yapıp birlik beraberliklerini pekistirmelerini temenni ederim. Bu tür programların amacı gençlerin aralarındaki hukuku samimiyeti kuvvetlendirme adinadir. Civar köylerinde dernek yönetimlerinin köy muhtari ve heyetlerinin genclerin elinden tutmalarinı rica ederim. Karabörklü olmaktan mutluyum.

  • yorum2017-03-12 15:41:46İNAN TUFAN BODUR

    NE MUTLU Kİ ALUCRA'NIN KARABÖRK'Ü VAR.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresun Vakfından Eğitime Destek

Giresun Vakfından Eğitime Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber