Ana Sayfa Genel Kasım Ayı Müftüler Toplantısı Alucra'da Yapıldı

Kasım Ayı Müftüler Toplantısı Alucra'da Yapıldı

Kasım ayı İlçe Müftüleri toplantısı Alucra'da İl Müftüsü Muhittin Oral Başkanlığında yapıldı.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2017 Salı 10:04
Kasım Ayı Müftüler Toplantısı Alucra'da Yapıldı

Toplantıya İl Müftü Yardımcısı Yusuf Genç, 15 İlçe Müftüsü, Giresun Müftülüğü Din Hizmetleri kısım Şefi Ömer Yılmaz katıldı.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda; Merkez ve Köylerde dezavantajlı Vatandaşlar için yapılacak hizmetler, 2017 ve 2018 yılları eylem planları hakkında görüş alışverişi, yapılan ve yapılması gereken hizmetler, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında yapılan yazışmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar görüşüldü.

Ayrıca yürütülen hizmetlerde verimliliğin artırılması, hizmet kalitesinin yükseltilmesi, ilke ve metot birliğinin sağlanması, teşkilatımızda iletişimin daha iyi seviyeye getirilmesi ve gerçekleştirilecek hizmetler konusunda bilgi alış verişinde bulunuldu.

Toplantı diğer idari konularda değerlendirmede bulunulmasının ardından sona erdi.

Toplantı sonrası İl Müftüsü Muhittin Oral, İl Müftü Yardımcısı Yusuf Genç, Alucra İlçe Müftüsü Muhammet Salman ve Giresun Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi kısım şefi Ömer Yılmaz tarafından Alucra’da hizmet veren Hz Fatıma 04-06 yaş grubu Kur’an Kursu ziyaret edilerek Kurs öğreticilerinden Kur’an Kursuyla ilgili bilgi aldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Zemini Oynayan Kayalar Tehlike Saçıyor

Zemini Oynayan Kayalar Tehlike Saçıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber