Ana Sayfa Genel Kaymakamımız Ali Altınkaynak Göreve Başladı

Kaymakamımız Ali Altınkaynak Göreve Başladı

Açıklanan son kararname ile ilçemize atanan Kaymakamımız Ali Altınkaynak 23.01.2017 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2017 Çarşamba 10:41
Kaymakamımız Ali Altınkaynak Göreve Başladı

Son kaymakamlar kararnamesi ile Alucra Kaymakamlığına atanan Giresun Şehitliği ilede bilinen Afyonkarahisar İscehisar İlçesi Kaymakamı Ali Altınkaynak ilçemizde görevine başladı.

Ali Altınkaynak Kimdir?

1979 yılında Trabzon’un Yomra İlçesine bağlı Özdil Beldesinde doğdu.

İlk ve orta öğrenimini Özdil’de, lise öğrenimini ise Trabzon Lisesi’nde tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2001 yılında mezun oldu.

2003-2009 yılları arasında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak görev yaptı. Vergi Denetmenliği sırasında Maliye Bakanlığının Eskişehir Mesleki Eğitim Kursunda 3 yıl süreyle muhasebe dersleri verdi.

2009 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavında başarılı olduktan sonra Kütahya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Teftiş stajını İstanbul’un Eyüp, Fatih ve Sarıyer ilçelerinde, refiklik stajını Bilecik’in Bözüyük İlçesinde, vekalet stajını ise Bilecik’in Yenipazar İlçesinde tamamladıktan sonra 2011 yılında yurtdışı stajı için Amerika Birleşik Devletlerinde görevlendirildi. Bu amaçla Texas Eyaletinin Houston Şehrinde bulunan Rice Üniversitesinde bir yıl süreyle İngilizce eğitimi aldı ve kamu yönetimi alanında çeşitli inceleme ve araştırmalar yaptı. Yüksek Lisans eğitimine Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye anabilim dalında devam eden Altınkaynak evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaymakamımız Ali LTINKAYNAK 97. dönem Kaymakamlık kursunu üstün başarı ile bitirdikten sonra Sivas - Ulaş Kaymakamlığı, Afyonkarahisar İscehisar Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

1 Aralık 2016 tarihinde 2016 / 861 sayılı karar ile Alucra Kaymakamlığına atanan kaymakamımız 23.01.2017 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

Alucrahaber.com olarak sayın Kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

YORUMLAR
  • yorum2017-01-26 01:55:39T.Karakış

    Hayırlı olsun inşallah. Çok başarılı, girişken, azimli, tanıdığım kaymakamlar içinde en çalışkanı. Allah yar ve yardımcınız olsun

  • yorum2017-01-25 03:13:10FUAT ERİLLİ

    SAYIN KAYMAKAMIMIZ İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ, MEMLEKETİME YAPACAĞINIZ HİZMETLERDEN DOLAYI ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLER RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

  • yorum2017-01-24 15:54:55Kadir Bekiroğlu

    Sayın Kaymakamımıza ilçemize hoş geldiniz der, memleketimize yapacağını hizmetler için şimdiden başarılar dilerim. Her daim destekcisi ve yanında olduğumuzu bilmesi dileğiyle, hayırlı görevler.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Zemini Oynayan Kayalar Tehlike Saçıyor

Zemini Oynayan Kayalar Tehlike Saçıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber