Ana Sayfa Güncel Kaymakamımız Ferhat Vardar Veda Etti

Kaymakamımız Ferhat Vardar Veda Etti

Van Özalp İlçesine Kayyum Belediye Başkanı ve Kaymakam olarak atanan Ferhat Vardar onuruna düzenlenen yemekte veda etti.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 Perşembe 22:35
Kaymakamımız Ferhat Vardar Veda Etti

Van Özalp İlçesine Kayyum Belediye Başkanı ve Kaymakam olarak atanan Ferhat Vardar onuruna düzenlenen yemekte veda etti.

Resmi Gazete’nin 1 Aralık 2016 tarihindeki sayısında yayımlanan, Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi ile Van Özalp İlçesine Kaymakamlığına atanan Ferhat Vardar’a, Alucra Belediyesine ait Irmak Park Sosyal Tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine resmi ve özel kurum yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, ilçe esnafları ve muhtarlar katıldı.

İlçemizde yaklaşık bir buçuk yıl görev yapan Kaymakamımız Ferhat Vardar bir veda konuşması yaptı.

Alucra’da kaymakamlık görevinde bulunmuş olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Ferhat Vardar, yaptığı konuşmada yemeğe katılanlara ve görev yaptığı süre içinde mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Ferhat Vardar konuşmasında “Elimden geldiğince Alucra’ya hizmet etmeye çalıştım. Kanun hakimiyetini, güvenliğini sağlamak, insanlarımıza hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösterdik. Belediyelerimiz, daire müdürlüklerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ile el ele vererek çalıştık. Alucra’yı unutmam mümkün değil. Bizim gönlümüzde olacak. İnşallah tekrar başka şartlarda görüşmek dileği ile hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

Etkinlikte Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı'da, Kaymakamımız Ferhat Vardar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Alucrahaber.com olarak Kaymakamımız Sayın Ferhat Vardar’a bundan sonraki görev hayatında da başarılar dileriz.


 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber