Ana Sayfa Güncel Kaymakamımıza Fahri Hemşehrilik Beratı

Kaymakamımıza Fahri Hemşehrilik Beratı

Son kararname ile ilçemize atanan eski İscehisar Kaymakamı Ali Altınkaynak’a İscehisarlılar fahri hemşehrilik beratı verdi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2017 Pazartesi 13:06
Kaymakamımıza Fahri Hemşehrilik Beratı

Eşinin öğretmen olması nedeniyle okulların ara tatilini bekleyen ve henüz Alucra'daki görevine başlayamamış olan ilçemizin yeni Kaymakamı Ali Altınkaynak’a görev yaptığı Afyonkarahisar İscehisar ilçesinde fahri hemşehrilik beratı verdi.

Altınkaynak'a yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı İscehisar Belediye Meclisi Kararı ile Fahri Vatandaşlık Beratı verildi.

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, Kaymakam Altınkaynak’ın onuruna yemek verdi.

Yemekte konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Adem Uslu, Kaymakam Ali Altınkaynak’ın 2 yıl 4 ay gibi bir süre zarfında ilçenin ekonomik, kültürel ve sosyal kalkınması noktasında ciddi hizmetlere imza attığını söyledi.

Uslu, “Güzel hizmetlerine şahitlik etmiş olduk geride hoş bir seda bırakmak güzel. Kaymakamımızın gönüllere girdiğini gördük.” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Çibik, "Kaymakamımız gece gündüz demeden çalıştı. Geldiği günden bu güne kadar tüm enerjisini İscehisarımız için harcadı. Gittiği yerde Allah Yar ve yardımcısı olsun" dedi.
 
Kaymakam Altınkaynak yaptığı konuşmada;

"Bizlere verilen bu çalışma süresi kapsamında devletimizin bize verdiği görevleri vatandaşlarımızın çıkarları için en iyi şekilde kullanmaya çalışarak görevimizi en iyi şekilde ifaetmeye çalıştık. Sürekli bir yerlerde bir şeyleri birikte yapmaya, hayırseverleri ile belediye başkanı, iş adamları daire amirleri ile nasıl daha iyi iyi çalışabiliriz  diyerek elimizden geleni yapmaya çalıştık. Karadenize gidiyoruz. Yolunuz düştüğünde bütün vatadaşlarımızı bekleriz. saygılar sunuyorum. Allaha emanet olun" dedi.

İscehisarhaber.net 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber