Ana Sayfa Yöremizden Kaymakamlığa Araç Hediyesi

Kaymakamlığa Araç Hediyesi

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği, Şebinkarahisar Kaymakamlığına iş makinesi bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2017 Cuma 09:46
Kaymakamlığa Araç Hediyesi

Belediye Kültür ve İş Merkezi önünde yapılan törenle Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, iş makinesini düzenlenen törenle Şebinkarahisar Kaymakamlığına teslim etti.

Kaymakam Kanyılmaz´a iş makinesinin aracını teslim eden dernek Başkanı Mehmet Şimşek "Şebinkarahisar‘da alt yapı ve üst yapı işlerinde kullanılacak olan ve Kendi öz kaynaklarımızla yaklaşık 300 bin TL değerindeki ekskavatör iş makinesi satın alarak Şebinkarahisar meydanında Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanı Şahin Yılancı, il genel meclisi üyesi Uğur Erarslan,Yakup Özacar, yönetim kurulu üyelerimiz, muhtarlarımız, dernek başkanlarımız ve halkımızın katıldığı törenle teslim ettik." ifadelerini kullandı.

Sivil toplum kuruluşlarının topluma öncülük etme görevi olduğuna işaret eden Şimşek, açıklamasında, "Şebinkarahisar sevdası hepimizindir, bu sevdaya katkı için birlikte çalışıp birlikte başaracağız. Gönül birliği içinde olduğumuz Şebinkarahisar´a hizmet etmekten büyük gurur ve onur duyuyoruz. Sivil toplum kuruluşu olarak bizim derneğimizde paralar boşa gitmez, hep hayırlı işler için kullanırız, geçmişten bugüne kadarda böyle olmuştur. Daha evvel verdiğimiz hibe destekler ile birlikte Devletimize teslim edilen bu araç bize ve toplumumuza ilave olarak güç katacaktır. Her şeyi Devletimizden beklemeyelim, bu faaliyetler Millet-Devlet kaynaşmasının iyi örnekleri olacaktır. Millet, Devlet yararına faaliyetler sergiliyoruz. Dolayısıyla hepimizin menfaatine olacak bu organizasyon bizlerin birlik, beraberliğine de büyük katkı sağlayacaktır. Şebinkarahisar sevdası hepimizindir, bu sevda yürüyüşünde ülkemize ve memleketimize daha çok hizmet ve katkı için hep birlikte çalışacağız. " dedi.

Kaymakam Kanyılmaz ise duyarlı davranışından dolayı dernek yönetimine teşekkür etti.

Yenisebinkarahisar Gazetesi

YORUMLAR
  • yorum2017-09-10 11:46:55Muhammed BIYIKCI

    Yusuf Saraçoğlu Bey Çok güzel bir noktaya değildiniz.
    Artik festivalden de vazgeçtik belediyeye ait iş makinelerini ve belediyenin yerlerini satmasalar!!

  • yorum2017-09-08 13:34:22Yusuf Saraçoğlu

    Helal olsun Şebinkarahisar lilarda dayanışma var bizim Alucra vakfı ile belediyede bir olup yıllardır bir ekin festivalini yapamiyorlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresun’da PKK’lı Terörist Teslim Oldu

Giresun’da PKK’lı Terörist Teslim Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber