Ana Sayfa Güncel Kelkit Vadisi Medya Birliği İftarda Buluştu

Kelkit Vadisi Medya Birliği İftarda Buluştu

Kelkit Vadisi Medya Birliği, birlik, beraberlik ve bütünlük mesajları veriyor. Vadi Medya Birliği, Beşiktaş Balmumcu'da bulunan, Sabah gazetesi, ATV Televizyonu sırasındaki Şebinkarahisarlı hemşerimiz Kerim Bilge'ye ait Bilge Restaurantta iftar programında bir araya geldiler.

Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2010 Cumartesi 16:35
Kelkit  Vadisi Medya Birliği İftarda Buluştu

Toplum düzeni ve yaşantısı birlik, beraberlik içinde sağlanır diyen Kelkit vadisinin basın, yayın organları bir bütünlük içinde yaşamanın, toplum hayatı bakımından, ne kadar önemli olduğunu, Mübarek Ramazan ayında, iftar sofrasında buluşarak, manevi güçlerini de birleştirerek, kardeşliği, dostluğu birlikteliği sağlamlaştırarak, yöre halkına daha iyi hizmet etmek, ortak değerlere sahip çıkmak, kültürünü korumak için, güç birliği içinde hedeflerine hızla ilerlemenin temellerini atıyorlar.

İftar programının sohbet bölümünde ortaya çıkan toplantı özetini Kelkit Vadisi Medya Birliği Başkanı Sadi Toygar yaptı. "Kelkit Vadisi gündemi yoğun olan bir bölge, bizler yerel medyanın temsilcileri olarak yöremize her zaman güzel ve kalıcı hizmetler vereceğinize inanıyoruz. Mübarek bir Ramazan akşamında birlikte olduk, Ramazan ayının kardeşliği, dostluğu birlikte getirdiğini, iftar yemeğinde kaynaşma,tanışma, birlik beraberlik sağlanırken, davete katılan basın mensuplarına teşekkür ediyorum bir araya gelmekten mutlu olduğumuzu dile getirerek, devamının sağlanması temenni eder, herkese başarılar diliyorum'' dedi.

Kelkit Vadisi, İnternet medyası ve yazılı basının yönetici, sorumlu ve çalışanlarıyla birlikte katıldığı iftar programında, Şebinmedya gazete ve internet TV yönetimi Sadi Toygar, Metin Ruşen, Mustafa Koca, Şebinmedya TV yeni yönetim kadrosunda bulunan Filiz Demirkan, Önder Küçük, Alucrahaber yönetimi Kadir Bekiroğlu, Bilal Türker, Alucra.com yönetimi Selim Dolu, Çamoluk.net ve Çamoluk Dernek yönetimi Mustafa Bayındır, Hüseyin Kızıltan, Murat Dağıtmaç, Susehri.com.tr ve Kelkit vadisinin sesi.com yönetimi Durbey Duran, Yakup Kurt ve vadininsesi.com yönetimi Mustafa Kılıç, Uğur Aydın ve Nazım Yeşil hazır bulundular.

Kelkit Vadisi Medya Birliği Başkan yrd.Tülay Dolu ve Güven Gürbüz, şehir dışında olduğundan dolayı iftar programına iştirak edememiştir.

KELKİT VADİSİ MEDYA BİRLİĞİ

0-00-n090.

0-00-n092

0-00-n093

0-00-n094


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber