Ana Sayfa Kültür / Sanat Kelkit Vadinin Sesi Yurt Dışında

Kelkit Vadinin Sesi Yurt Dışında

Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk ve Şiran'lı İngiltere'de yaşayan ve eğitim gören hemşerilerimizin memleket hasretlerini gidermek maksadı ile gazetemizi yurt dışında da okurları ile buluşturuyor.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2011 Çarşamba 08:48
Kelkit Vadinin Sesi Yurt Dışında

Gazete olarak, öncelikli amacımız yayıncılık faaliyetini yerel alanında dışına taşıyarak ülke ve dünya penceresinden okuyucularımız ile aktif bir şekilde buluşmanın olanaklarını yaratmaktır.Bir gazetenin en önemli amaçlarının birinin de okurlarıyla birlikte, aynı duyguyu, aynı sevdayı paylaşıp her geçen gün gazeteyi daha çok okunur hale getirerek daha geniş bir kesime ulaştırmaktır. Şebinmedya Kelkit Vadisi Sesi gazetesinin memleket hasreti çeken hemşerilerimize ulaşmasının ve bu hasretlerinin bir nebze olsun giderebilmenin onurunu yaşayarak yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da okurları ile bütünleşiyor..

Yurt dışındaki hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda gönderdiğimiz gazetemiz Türklerin yoğun olduğu İngiltere-Londra'da okurları ile buluşarak memleket hasretine bir parça katkı sağlamış oldu..Gazetemizin İngiltere haber temsilcisi Seda Toygar, İngiliz okuyuculara da tercümanlık yaparak Türkiye ve Kelkit Vadisinin tanıtımını yapmış oldu.


Şebinmedya
Sadi Toygar

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber