Ana Sayfa Siyaset KILIÇDAROĞLU- CANİKLİ ÖZELLEŞTİRMEYİ TARTIŞTI

KILIÇDAROĞLU- CANİKLİ ÖZELLEŞTİRMEYİ TARTIŞTI

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu nun karşısına AK Parti kanadından bu kez canlı yayında AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli çıktı.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2010 Perşembe 08:39
KILIÇDAROĞLU- CANİKLİ ÖZELLEŞTİRMEYİ TARTIŞTI

Ulusal haber kanallarından SKY TV’ de Gazeteci Enver Aysever’ in hazırladığı Aykırı Sorular adlı tartışma programında üç saat boyunca özelleştirmede gelinen noktayı masaya yatıran iki önemli siyaset adamı, tartışmanın ikinci perdesinde bir ay sonra buluşmak üzere randevulaştı.

CHP’ li Kılıçdaroğlu, daha önce AK Partili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ le canlı yayınlardaki tartışma programları ile dikkat çekerken, belgelerle iddiaları ortaya atması ise Türkiye kamuoyunda çok konuşulmuştu.

  Canikli ve Kılıçdaroğlu, yine SKY Türk’ te bir ay sonra canlı yayında belediyelerdeki ihaleler ve yolsuzluklar dosyasını masaya yatırırken; Kılıçdaroğlu İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri’ nin, Canikli ise CHP’ li dönemde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yine CHP’ li İstanbul Kadıköy ve Ankara Çankaya Belediyeleri dosyaları ile programa katılacağı sinyalini verdi.

Bu arada CHP’ li Artvin Belediye Baştanı Emin Özgün’ ün, yakınlarına 98 adet belediyenin yaptırdığı konutlardan verdiği iddialarını Sayıştay raporundan ortaya atan Canikli’ yi Başkan Özgün yalanlarken, telefon bağlantısında konuşmasını uzatınca canlı yayında konuşması kesildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber