Ana Sayfa Siyaset KÖYDES Projesine 14 milyon Ek Ödenek

KÖYDES Projesine 14 milyon Ek Ödenek

Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, KÖYDES Projesi kapsamında Giresun'a 14 milyon lira ek ödenek gönderildiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2010 Cuma 10:00
KÖYDES Projesine 14 milyon Ek Ödenek

Öden, konuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli ve Giresun Milletvekillerinin gayretleri sonucu çıkarılan ödeneğin müjdesini geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Giresun ziyaretinde müjdelediğini belirtti.

AK Parti Hükümeti'nin Giresun'a verdiği tüm sözleri tuttuğunu ve buna devam ettiğini anlatan Öden, şunları ifade etti:

''KÖYDES Projesi kapsamında Giresun'a 14 milyon lira ek ödenek gönderildi. Bugün itibariyle gönderilen para İl Özel İdaresi'nin hesabına aktarıldı. Bu parayla içme sularında, yollarımızda, ulaşımda kalan eksiklerimizi ve afet sonrası bazı ilçelerimizde meydana gelen sorunların tamamlanmasında elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Önümüzdeki birkaç gün içinde de paranın hizmetlere göre dağılımını yapacağız. Yeni projelerle eksik kalan hizmetleri vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İçme suları, yollarımız ve afette hasar yaşanan ilçelerimizdeki sorunlarımız birinci önceliğimiz olacak. Bu sıkıntıları en kısa sürede gidereceğiz. Bu kapsamda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ederiz. Bu ödenek bizim açımızdan çok güzel sürpriz olmuştur. Kentimize hayırlı olsun'' dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber