Ana Sayfa Güncel KÜÇÜK MUSTAFA'DAN BÜYÜK DİVAN TESİSLERİ

KÜÇÜK MUSTAFA'DAN BÜYÜK DİVAN TESİSLERİ

Mustafa Küçük, İstanbul Topkapı'da büyük yatırım yaptığı, adından sıkça söz edilecek, mükemmel bir müzik, eğlence, kongre, kültür tesislerini yeni sezona yetiştirmek için çalışıyor.

Giriş Tarihi: 25 Mart 2010 Perşembe 10:54
KÜÇÜK MUSTAFA'DAN BÜYÜK DİVAN TESİSLERİ

Yöremizin önemli sitelerinden olan Şebin Medya haber ekibini bilgilendirme amaçlı olarak davet eden sanatçı Mustafa Küçük açıklamalarda bulundu.

Topkapı Timaş spotçular çarşısında, bölgeye ve yöre insanına çok büyük bir dinamizm getirecek olan  DİVAN Kültür tesisleri için mimarların ve ustaların kaliteli ve özgün bir sanat eseri kültür merkezi olması için gayret sarf etmeleri, Mustafa Küçük ve çocukları Cihan ve Gülhan ile beraber işlerinin başında durarak, en ince ayrıntıya kadar incelemesi gözlerden kaçmıyor.

Salonların alt yapısı ve ihtiyaç olabilecek her tür teknik ekipman ile donatılmış şekilde davetlileri ağırlaması için her şeyi düşündüklerini söyleyen usta sanatçı Mustafa Küçük;

"Alucra'lı Tahsin Tekoğlu'nun sahip olduğu spotçular çarşısında, Müzik eğlence ve düğün salonu düzeninde 2.500 kişilik kapasiteli ve tamamı kolonsuz ana salonu ve küçük ölçekli toplantı ve organizasyonlar için yapılacak salonlarla beraber, 6.000 metrekare üzerine yapılacak dev bir kültür tesisleri İstanbul'un Müzikhol ihtiyacına cevap vereceğini düşünüyoruz" dedi.

Mustafa Küçük ile yaptığımız sohbet sonrası yemek davetine, Starpet genel müdürü Seyif Çiftçi'de katıldı.

Usta sanatçı, müzik hayatının geçmişten bugüne değerlendirmesini yaparak; "Bundan sonra kalıcı bir şeyler yapmak, ekonomiye katkı sunmak amacı ile böyle bir yatırımı düşündük. İnşallah bir aksilik çıkmazsa, Ramazan ayından sonra büyük bir açılış yaparak, hizmete açmayı düşünüyoruz" dedi.


Şebinmedya
Sadi Toygar - Metin Ruşen

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber