Ana Sayfa Güncel Kurtbeli Yolu Bölgenin Kurtuluşu Olacak

Kurtbeli Yolu Bölgenin Kurtuluşu Olacak

Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve meclisi, Alucra ile Şebinkarahisar bölgesi üyelerini ziyaret ettiler. İlçemizde yapılan ziyarette bölgenin kalkınmasında çok önemli rol üstlenecek Kurtbeli yolu ve krediler konusu konuşuldu.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2010 Pazar 22:33
Kurtbeli Yolu Bölgenin Kurtuluşu Olacak

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ilçemize yapımı süren Kurtbeli Yolunuda incelemek üzere bu yolu kullanarak Alucra'ya ulaştı.

Yapılan konuşmalarda KOSGEB yetkililerince verilen Can Suyu Kredileri hakkında ilçe esnafı bilgilendirildi. Yapılan konuşmalarda "Ekonomimizin can damarı olan İmalatçı Esnaf ve Sanatkarlar ile KOBİ'lerimize KOSGEB olarak büyük önem veriyor ve sorunlarının çözümü için çalışıyoruz. Esnaf ve Sanatkarlar ile KOBİ'lerimizin yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinden en güçlü şekilde çıkmasını sağlamak için sürekli projeler geliştiriyor, bu projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Bu çerçevede, Esnaf ve Sanatkarlar ile KOBİ'lerimizin sıkıntılarını en aza indirmek, yaşanan değişim ve dönüşüm sürecine uyum sağlamalarını temin etmek ve sorunlarına çözüm üretmek amacıyla "SIFIR FAİZLİ İSTİHDAM ENDEKSLİ CANSUYU KREDİSİ DESTEĞİ" programını başlatmış bulunuyoruz" denildi ve bu krediler hakkında detaylı bilgi verildi.

Kurtbeli Yolu Hergeçen Gün Daha'da Önem Kazanıyor

Alucra'ya Kurtbeli yolu üzerinden gelen ticaret odansı başkanı ve yönetimi Kurtbeli yolunun tamamlanması durumunda çok önemli bir güzergah haline geleceğinde ve ilçenin kaderini değiştireceğinden bahsetti. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra esnafı dolaşarak sıkıntılarını dinlediler.Erdem Ekşi
Alucrahaber.com Temsilcisi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber