Ana Sayfa Güncel KURTBELİNDE MUTLU SON!

KURTBELİNDE MUTLU SON!

Son 7 yıldır yoğun bir mücadele sergilenen Kurtbeli Yolunda Mutlu Son! Tüm Giresunlulara Hayırlı Olsun!!!

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2010 Çarşamba 15:01
KURTBELİNDE MUTLU SON!


AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekilimiz Sayın Nurettin Canikli'nin girişimleriyle Karayolları Trabzon 10. Bölge Müdürlüğü ile Karayolları Genel Müdürlüğü'nün konuyla ilgili çalışmaları geçtiğimiz Kasım ayında bölge ziyaret edilerek yerinde incelenmişti.Alucra Belediyesinden
bu gün halka yapılan duyuru ile Alucra'yı Giresun'a bağlayan Alucra-Yağlıdere-Espiye-Giresun güzergahı üzerinde bulunan Kurtbeli Grup yolu karayolu ağına alınmış olup ilçemizin hasretle özlemle beklediği Kurtbeli yoluna kavuşulduğu duyrulmuştur.

Giresun'u doğu illerine bağlamak için transit olarak kullanılması en müsait olan Kurtbeli yolunun bundan sonraki çalışmalarını da yakından takip edeceğiz.

Bu yolun açılmasında büyük emek ve gayret sarf eden
AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekilimiz Sayın Nurettin Canikli'ye teşekkürü bir borç biliriz. Ekonomik kalkınmada büyük canlılık getirecek olan Kurtbeli yolu ilimize ulaşımda da zaman ve güvenlik açısından çok büyük bir önem arz etmektedir. Giresun ve Yağlıdere-Espiye-Alucra-Çamoluk ilçelerinin kalkınma ve gelişmesinde önemli bir rol oynayacak olan bu Kurtbeli Yolunun başta Giresun olmak üzere tüm ilçelerine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.


100 yıla yakın bir süredir açılması hayal olan bu yolun, karayollarına ağına alınmasında emek sahibi olan herkese teşekkürü bir borç biliriz. Tüm Giresunlulara Hayırlı Uğurlu Olsun!


Alucrahaber.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber