Ana Sayfa Güncel Kurum Amirleriyle Köy Ziyaretlerine Devam

Kurum Amirleriyle Köy Ziyaretlerine Devam

Kaymakamımız Ali Altınkaynak, ilçemiz kurum amirleri ile birlikte Çamlıyayla, Hacılı, Günügüzel ve Suyurdu köylerini ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2017 Çarşamba 09:59
Kurum Amirleriyle Köy Ziyaretlerine Devam

Muhtarlar ve köy halkı tarafından karşılanan Kaymakamımız Ali Altınkaynak ve kurum amirleri köylerin sorunlarını yerinde görüp, ilgili kurum amirlerinin vatandaşlara kendi görev alanlarıyla ilgili bilgiler sunmasından sonra vatandaşların soru ve sorunları dinlenip eksiklikler hakkında notlar aldılar.

Kaymakamımız köy halkı ile sohbet ederek, kamu kurumlarının yürüttüğü faaliyetlerle ilgili değerlendirmeler yaptılar.

Sıcak ve samimi geçen ziyaretlerin devlet kurumları olarak köylerine gelinmesinden ve görüşlerinin alınmasından son derece memnun olan muhtar ve vatandaşlar yapılan ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Köylerde halk günü toplantılarını her hafta tekrarlayacağını ifade eden  Kaymakamımız Ali Altınkaynak;

"Kurum amirleriyle köylere gitmemiz hem vatandaşı mutlu ediyor hem de sorunları yerinde görmemiz açısından çok yararlı oluyor. Devlet ve vatandaş arasındaki iletişimi artırmayı ve vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında kurumlarımızın da birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmaları için gerekli planlamayı yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • yorum2017-05-03 06:08:38ÇETİN ÇETİN

    Sayın kaymakam köyleri dolaşman,halkın içinde olman çok güzel..köylere giderken yolun sağında ve solunda..senden ağaçlandırma bekleyen binlerce yerleri de bir görsen..boş topraklar yetkililerden binlerce fidan beklemekte...Kaymakam bey..elininizde çok çok imkanlar var fidan dikme konusunda..tam zamanı bir ilgilensen...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber