Ana Sayfa Güncel Mahalle ve Köy Yolları Asfaltlandı

Mahalle ve Köy Yolları Asfaltlandı

Alucra Belediyesi ile Köydes Projesi kapsamında hizmet veren Köylere Hizmet Götürme Birliği Topçam Mahallesi yolunu ve köylerimizin yollarını asfaltlamaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2010 Pazar 01:05
Mahalle ve Köy Yolları Asfaltlandı

Belediye ve Hizmet götürme birliğince yapılan çalışmalarda yolların kış mevsimi gelmeden asfaltlanması devam etmekte. Alucra Belediyesi resmi web sitesince yapılan açıklama şöyle:

"Alucra İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği ile belediyemiz el ele vererek Topçam Mahalle yolu ile sanayi sitesi içi asfalt kaplama yapılmıştır. Köylere Hizmet Götürme birliğinin bu yaklaşımına belediyemizin komatsu yükleyici kepçesi Köydes Projesi kapsamında ilçemiz Pirili, Fevziçakmak, Çalgan, Aktepe, Demirözü, Çamlıyayla Köyü ve mahalleleri ile Çamoluk İlçesinin Gürçalı, Ozan, Yusufeli, Kutluca, Kayacık, Kaynar, Pınarlı ve Karadikmen köylerinin asfalt kaplama işlerininde çalıştırılmıştır. Geçtiğimiz yılda yine Köylere Hizmet Götürme Birliği ile beraber ilçe merkezinde  5500 m asfalt kaplama yapılmıştır. Belediyemize bu konuda yardımcı olan  Kaymakamımız Sayın Ünal KOÇ ve İl Genel Meclis Üyemiz Sayın İrfan DİKBAŞ’a teşekkür ederiz."
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber