Ana Sayfa Güncel Mahallelerde Çeşmeler Yenileniyor

Mahallelerde Çeşmeler Yenileniyor

Mesudiye Mahallemizde bir çeşmemiz daha yenilendi.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2016 Salı 21:00
Mahallelerde Çeşmeler Yenileniyor

Mesudiye Mahallemizin Topçam Caddesinde bulunan ve yıllarca hem mahalle halkının hemde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın su ihtiyacını karşılayan çeşme geçen yıl yol genişletme ve parke çalışmaları nedeniyle yıkılmıştı.

Yıkılıp ortadan tamamen kaybolan çeşmeyi Alucra Belediye Başkanlığımızın demir ve beton ihtiyaçlarının karşılanması ve mahallemiz sakinlerininde gayreti ile çeşme yenilendi. Geçtiğimiz günlerde yapılan kaplama işi ile son şeklini alarak mahallemiz sakinlerinin kullanımına yeniden kazandırılmış oldu. Yıkılıp tamamen yeniden yapılan çeşme artık halka hizmete devam ediyor.

İlçemiz kabristanlığında yapılan çeşmenin tarzında olan bu çeşmemizde hayırseverlerimizi teşvik için önemli bir eser oldu.

Mahallemize tekrardan kazandırılan çeşmenin yapımında Alucra Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı'ya ve çeşmenin son şeklini vererek kullanıma kazandıran hayırseverelerimize teşekkür ederiz.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-24 05:03:22Yunus Emre Mahalle Sakini

    Yunus Emre Mahallesinde parke taşı olmayıpta köstü yuvasına dönen yollara muhtar Sabri bey sahip çıkmanı bu yolları belediyeyi sıkıştırıp yaptırmanı istiyoruz 2 dönemdir oy veriyoruz ama artık birazda icraat yap

  • yorum2016-08-23 16:49:37Ahmet Delice

    Darısı Yunus Emre Mahallesi muhtarı Sabri beye, artık seninde bir icraatını görelim. Seçimden seçime çıkıyorsunuz ortaya.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber