Ana Sayfa Güncel Mahalleye Hizmet Mührü

Mahalleye Hizmet Mührü

Mesudiye Mahallesinde güzel şeyler olmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2016 Perşembe 23:44
Mahalleye Hizmet Mührü

Mesudiye Mahallesinde 2016 yılında başlayan çeşme yenileme çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.

Mahalle Muhtarı Aytaç Bodur'un girişimleri ve gayreti ile yarım asırlık bir çeşme yapılan çalışma ile daha modern bir görünümle mahalleliye hizmet vermeye başladı.

Mesudiye Mahalle Muhtarı Aytaç Bodur; "Giresun İl özel idaresinin web sayfasını incelerken il özel idaresi tarafından sahil kesimindeki bir çok ilçe merkezi ve meydanlarına çeşme yapılıp faaliyete geçirildiğini öğrendim. Ertesi sabah mahallemizde bulunan Küçük Caminin yanındaki yarım asırlık, bakımsız ve atıl olan çeşmenin restorasyonu veya yeniden yapılması konu alan bir dilekçe ile 26.05.2015 tarihinde İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne ilettim.

Yetkilileri dönemin Kaymakamı Tunahan Çil bey ile ilçemizde misafir edip ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi yerinde ileterek bu çeşmenin yeniden yapılması konusu talep ettik.

Uzun bir süreç sonrası Mesudiye Mahallesi Muhtarı olarak dilekçeyi verdiğim o tarihden yapımının tamamlanmasına kadar geçen sürede takibi bırakmayarak mutlu sona eriştik. Mesudiye Mahallesine bu zamana kadar muhtarlık olarak kazandırılan ilk eserin bizim dönemimize nasip olması ve halka hizmet vermesi bir ayrı bir mutlu etmiştir.

Bu güzel eserin meydana gelmesinde pay sahibi olan Giresun Valimiz Hasan Karahan'a, İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Fatsa'ya, Eski Kaymakamımız Tunahan Çil'e, Kaymakamız Ferhat Vardar'a, İl Encümenleri Durmuş Canikli ve Fazlı Derbeder'e, Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı'ya, Başkan Vekili Hakkı Ayrılmaz'a, Alucra Belediye Personeline ve maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm hayırsever Alucra'lılara ve mahallemin nadide insanlarına canı gönülden şükranlarımı sunar emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim".

Alucramıza ve Mesudiye Mahallemize hayırlı olsun.

 

YORUMLAR
 • yorum2016-11-09 01:44:24İbrahim Çıtır

  Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık tebrik eder devamını dilerim.

 • yorum2016-11-08 21:04:30Erdem Ekşi

  Mesudiye Mahallesi Muhtarımız Aytaç Bodur'u mahallemiz adına yapmış olduğu gayretli çalışmalardan dolayı tebrik ederim.Tarihi suyumuzun çeşmesini yenilemesi ve tarihi bir esere dönüştürmesinden dolayı tebrik ederim.

 • yorum2016-11-08 14:44:39İNAN TUFAN BODUR

  Yapmış olduğu hizmetlerle yüzümüzü güldüren göğsümüzü kabartan Muhtarımıza teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

 • yorum2016-11-08 00:37:54Kadir Bekiroğlu

  Bir mesudiye mahallesi sakini olarak muhtarımızın herzaman yanındayız. Güzel işler yapmaya devam ediyor. Eşşek ölür kalır semeri, İnsan ölür kalır Eseri. Alucramız için taş üstüne taş koyan herkesin yanındayız. Allah razı olsun darısı diğer muhtarlara.

 • yorum2016-11-08 00:23:04Murat Dursun TOSUN

  Sayın Muhtar, Aytaç Bodur'u şahsi gayreti ile bu güzel eseri Alucra'ya kazandırdığı için tebrik ederim. Darısı diğer muhtarlara... Ancak bir eserin yapılması kadar korunması da önemlidir. Bu da herkese düşen bir vatandaşlık görevidir.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber