Ana Sayfa Siyaset Mehmet Geldi' den Veda Ziyaretleri

Mehmet Geldi' den Veda Ziyaretleri

AK Parti Giresun İl Başkanı Mehmet Geldi, partisinin ilçe teşkilatlarını il başkanı olarak son kez ziyaret ederek veda etti.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2011 Pazartesi 09:16
Mehmet Geldi' den Veda Ziyaretleri
AK Parti Giresun İl Başkanı Mehmet Geldi, partisinin ilçe teşkilatlarını il başkanı olarak son kez ziyaret ederek veda etti.

İlçe Başkanlıkları toplantı salonunda düzenlenen ziyarette Giresun Ak Parti İl Başkanı Mehmet GELDİ, Alucra İlçesinde ilçe Başkanı Faruk DEMİRAĞ ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Alucra İl Genel Meclis Üyesi Fazlı DERBEDER’i, Doğankent İlçesinde ilçe Başkanı İbrahim AYDIN ve  Yönetim Kurulu Üyelerini,  Çamoluk İlçesinde İlçe Başkanı Zeki KARABUL ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Çamoluk İlçe Belediye Başkanı Özkan ÇİNİCİ, Çamoluk Yenice Belde Belediye Başkanı Halil İbrahim GERÇEK ve Çamoluk İl Genel Meclis Üyesi Abdullah KÜRKÇÜ’yü, Şebinkarahisar İlçesinde ilçe Başkanı Ahmet BÖLÜK ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Bulancak İlçesinde ise İlçe Başkanı Hamit KARAOĞLANOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri  ile Bulancak Belediye Başkanı Kadir AYDIN’ı yanında bulunan Ak Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çetin ÇAKIROĞLU, İl Başkan Yardımcıları H.Ali TÜTÜNCÜ, Nail İPEK, İl Yönetim Kurulu Üyeleri  Halit YAĞLIDERE ve İsmail YILDIZ  ile ziyaret etmişlerdir.         

Başkanımız Doğankent, Çamoluk, Alucra, Şebinkarahisar ve Bulancak ilçelerine yaptığı  veda ziyaretlerinde yaptığı konuşmasında” 2011 milletvekilliği genel seçimlerinde Giresun'umuzu daha yüksek hedeflere taşıma görevi ile görevli milletvekillerinden birisi olmak ümidiyle aday adayı olmak için 15 Ocak 2011 günü Giresun il başkanlığı görevimden istifa etme kararı almış bulunduğunu belirtmiştir..

Kendisi 12 Haziran seçimlerinde Başbakanımız Sn. R. Tayyip ERDOĞAN’nın 2023 Türkiye'si hedefini yakalamak üzere gerekli Anayasa çoğunluğunu 367 ve üzerinde milletvekillileriyle milletimizi temsil etme imkânı bulacağını ve Giresun'umuzda inşallah Milletvekilliği seçiminde 4-0 gibi bir sonucu elde etmeyi ümit ediyoruz” dedi.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber