Ana Sayfa Genel Mesire Alanında Çalışmalar Devam Ediyor

Mesire Alanında Çalışmalar Devam Ediyor

Topçam Mahallesinde yapımı devam eden mesire alanında çalışmaların %40'ı tamamlandı.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2016 Cuma 19:28
Mesire Alanında Çalışmalar Devam Ediyor

Fatih Ticaret ve YNSO İnşaat ortaklığında çalışmaları yeniden başlayan mesire alanındaki yapılan işler hakkında bilgi aldık.

Yüklenici Firma sahibi Fatih Eker;

"Alucra'da siz basın mensuplarınında bilgisi olduğu üzere Temmuz ayında yeniden ihale edilen Alucra Topçam Mesire alanının çalışmalarını malzeme temini sonrası hızlıca başlatmıştık.

Şuanda çalışmalarımızın %40 civarında tamamladık. Kurban Bayramı öncesi Giresun Orman Bölge Müdürü Veysel Kodalak inceleme yapmak üzere ilçemize gelerek mesire alanını ziyaret etti. Alucra'ya geçte olsa güzel bir eser kazandırılıyor, bunuda Alucralı bir hemşeriniz olarak bizlerin yapıyor olması, yapılan projenin gerçekten çok güzel olması bizleri çalışmalarımız esnasında heyecanlandırıyor.

Mevcut seyir teraslarından hariç 2 tane daha seyir terası yapılacak. Sayın Bölge müdürü de bu alandaki yol çalışmaları ve eksiklikleri gidermek için notlarını aldılar. Alucra'ya inşallah güzel bir eser kazandıracağız, kullanılan tüm malzeme ve işçilik birinci sınıf ve birinci kalitede yapılmaktadır. Kısa bir süre sonra ahşap çalışmalarımız başlayacak, o zaman görsel olarak yapılan proje kendini çok daha güzel gösterecektir" dedi.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-09-20 02:40:56ÇETİN ÇETİN

    Çok güzel olacak işallah..Alucra nüfüsü görüldüğünden çok kalabalık..bu mesire gibi en az bir tane daha olmalı..ancak yeter...hele hele yaz döneminde...daha fazla ihtiyaç var bu tür tesislere....bir tane daha yapılmalı...halk bunu beklemekte...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber