Ana Sayfa Eğitim / Sağlık MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN FOTOGRAF SERGİSİ

MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN FOTOGRAF SERGİSİ

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 2. sınıf ögrencileri,Öğr.Gör.Hasan Helimoğlu'nun sorumlu olduğu Temel Fotoğrafçılık Dersi kapsamında çektikleri fotoğrafların 10.05.2010 tarihinde okullarında sergilediler.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2010 Pazartesi 17:21
MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN FOTOGRAF SERGİSİ

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 2. sınıf ögrencileri, Öğr.Gör.Hasan Helimoğlu'nun sorumlu olduğu Temel Fotoğrafçılık Dersi kapsamında çektikleri fotoğrafların 10.05.2010 tarihinde Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulunda sergilenmeye başlandı.

Serginin açılışına katılan akademik personel ve ögrencilere hem içeçek ve yiyecek ikramı yapıldı hem de fotoğraflar hakkında bilgi verildi. Temel Fotoğrafçılık dersine ait bir ödev olarak başlayan fotoğraf çekme aktivitesi, öğrenciler tarafından ilgi görünce Öğr.Gör.Hasan Helimoğlu tarafından sergiye çevrildi. Sergide fotoğrafları çeken ögrenciler görev alarak çektikleri fgotoğrafları anlattılar ve ikramlarda bulundular. Ayrıca slayt gösterisinin de yapıldığı sergi, öğrenciler tarafından yogun ilgi ile karşılandı.

Sergi 4 gün boyunca belli saatlerde izleyicilere açık olacak.Değerli Öğr.Gör.Hasan Helimoğlu'na Teşekkür Ederiz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'da Karne Heyecanı

Alucra'da Karne Heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber