Ana Sayfa Vefat Mesut Hoca Dualarla Yolcu Edildi

Mesut Hoca Dualarla Yolcu Edildi

Eğitimci Yazar değerli dostumuz Mesut Kaymakçı'yı sevenleri son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2017 Çarşamba 00:58
Mesut Hoca Dualarla Yolcu Edildi

Değerli eğitimci dostumuz Mesut Kaymakçı genç yaşta yakalandığı amasız hastalık sonrası kısa bir süre içinde Hakk'a yürüdü.

Ümraniye'de Edebiyat öğretmeni olarak görev yaparken 2013 yılında yurt dışı göreviyle Almanya'ya giden, Alucra Vakfı, Alucra Eğitim Derneği gibi bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak rol alarak bir çok organizasyonun gerçekleşmesine öncülük eden değerli arkadaşımız Mesut Kaymakçı'yı son yolculuğunda sevenleri olarak yalnız bırakmadık.

Alucra Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı'nın da akrabası olan Mesut Kaymakçı'nın cenazesinde Alucra Vakfı yöneticileri, Alucra Köy Dernek yönetcileri, Ataşehir Giresunlular Dernek yöneticileri, eğitimci arkadaşları ve dostları Üsküdar'daki Emanet Alemdar Camiinde biraraya geldi.

Oldukça üzgün olan Mesut Kaymakçı'nın aile bireylerini sevenleri dostları bu acılı günlerinde yanlarında yer alarak üzüntülerini paylaştı. 31.01.2017 Salı günü öğle namazına müteakip Üsküdar Cumhuriyet mahallesi Karlıdere caddesindeki Emanet Alemdar Camiinde cenaze namazı sonrası merhumun naaşın Çamlıca Mezarlığına defnedildi.

Alucrahaber.com olarak başta Kaymakçı ailesine, sevenlerine başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun güzel insan..

YORUMLAR
  • yorum2017-02-01 06:23:56Yaşar TAŞTAN

    Allah cc rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ailesine rabbim sabırlar versin kaymakçı Ailesine baş sağlığı dilerim.

  • yorum2017-02-01 05:37:47FUAT ERİLLİ

    ALUCRAMIZA DEĞER KATAN GÜZEL İNSAN MEKANIN CENNET OLSUN ALLAH C.C. PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V .KOMŞU EYLESİN. AİLESİNE VE SEVENLERİNE SABIRLAR VERSİN. AMİN ECMAİN.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Salih Canikli Dualarla Defnedildi

Salih Canikli Dualarla Defnedildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber