Ana Sayfa Siyaset MHP Alucra Teşkilatından Açıklama

MHP Alucra Teşkilatından Açıklama

MHP Alucra Teşkilatı ile ilgili Yerel ve Ulusal Basında çıkan haberler karşısında Alucra İlçe Başkanı Vehbi Usta bir basın açıklaması yayınladı.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2017 Cuma 16:42
MHP Alucra Teşkilatından Açıklama

Alucra İlçe Başkanı Vehbi Usta'nın yaptığı basın açıklaması şöyle:

"Son günlerde MHP Alucra Teşkilatı ile ilgili istifa haberleri başta Ülkücüler içinde fitne çıkarmak isteyen malum bir gazete ve yerel basında yer almaktadır. Haberler algı oluşturmaya yönelik ve abartılıdır. Haberlerin başlığında söylenenler ile içeriğinin farklı olduğu okununca anlaşılacaktır.  İstifa eden üç kişidir. İnsanların siyasi partilere üye olma hakkı gibi; partilerden ayrılma hakları da vardır.
      
Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe Teşkilatı görevinin başındadır. Liderinin ve Genel Merkezinin talimatlarına uygun olarak çalışmaktadır.
      
Basında adı geçen kişilerin; 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinden itibaren partimiz aleyhinde bulundukları bilinmekteydi. Ülkemizin içinden geçtiği hassas dönemi ve Ülkücü Hareketin Türk Milletinden yana olan tavrını anlamayanlar ile yollarımız zaten ayrılmıştı.  Önümüzdeki aylar içerisinde yapılacak olan İlçe kongresi sürecinde; İlçe teşkilatının kendileriyle ilgili alacağı kararı bildiklerinden böyle bir yola başvurmuşlardır. Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ’nin dediği gibi; ‘’ Dağa bir kuş kondu, sonrada uçup gitti. Dağ için değişen bir şey yoktur.’’
      
Yeni Anayasa ve devamındaki referandum sürecinde Türk Milletinin yüksek feraseti ile karar vereceğine ve bu sıkıntılı dönemi aşacağına olan inancımız tamdır.  Allah milletimizin yardımcısı olsun."

      Vehbi USTA
Milliyetçi Hareket Partisi
   Alucra İlçe Başkanı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Alucra Kongresi Yapıldı

CHP Alucra Kongresi Yapıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber