Ana Sayfa Siyaset Milletvekili Sabri Öztürk Alucra'da

Milletvekili Sabri Öztürk Alucra'da

Giresun Milletvekili Sabri Öztürk Alucra'yı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2016 Salı 20:42
Milletvekili Sabri Öztürk Alucra'da

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk ilçelerini ziyaret ederek ilçe halkıyla bir araya geldi.

Öztürk, ilçelerde ak parti teşkilatları ziyaret ederek ilçe yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ardından da belediye başkanlığı ve kaymakamlıkları ziyaret ederek Hükümetin eğitim, ulaşım, sağlık, turizm konularındaki yatırımları gözden geçirildi.

Öztürk yaptığı açıklamada, “ilçe halkını ve esnaflarımızı da ziyaret ederek esnafların dertlerini, sıkıntılarını dinledik. Gerekli notlarımızı aldık. Bizler daima milletimizin ayağına giderek dertlerini dinliyoruz, Giresun’umuzun tüm ilçelerine yapılan yatırımları yerinde görme imkanımız oluyor” dedi.

Öztürk, "Alucra'da Şehidimiz Burak Can Karamanoğlu ile diğer şehitlerimizi kabri başında, daha sonra Çamoluk'lu 15 Temmuz Şehidimiz Emrah SAĞAZ'ın babasını Yenice'deki evinde ziyaret ettik. Şehidimizin babası Nazım Amca'ya Sn Başbakan'ımız Binali Yıldırım'ın mektubunu takdim ettik. İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, İl ve İlçe Teşkilatımızla birlikte minnet duygularımızı ifade ettik. Bizleri de evladı kabul etmesini, her zaman yanında olduğumuzu bildirdik. Şehitlerimizin Ruhları Şad olsun. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim” dedi.

Öztürk, ilçe ziyaretlerini tamamlayarak Meclisteki çalışmaları için Ankara’ya döndü.

YORUMLAR
 • yorum2016-10-13 07:11:19alucralı

  kadir bey haberinizin içeriğinde vekilin alucra esnafını ziyaretinden bahsetmişsiniz lakin böyle bir ziyaret olmamıştır.fotograf karesinde de görüldüğü gibi vekil şebinli esnafı ziyaret ettiği aşikar görülmektedir.bu ve benzer haberleri servis ettiğinizde lütfen haberin gerçeklik boyutuna daha fazla önem göstermenizdir.alucra halkının bu kadar kandırıldığı yeter onun için bu tür haberlerlede kandırılmak istemiyoruz.

 • yorum2016-10-13 05:25:46ÇETİN ÇETİN

  Vekilde,kaymakamda,belediye başkanı,esnaflarda,emeklilerde bizim vatandaşımız..doğruyu güzeli bulmak adına kolları sıvamak gerek...vekile de vatandaşa da işler düşmekte..hizmen nimetinden faydalanmak isteyenler (ki herkes..) siyah gözlükleri bırakıp bir şeyler yapmalı..görülecek ki..istenilen hizmetler fazlası ile bir bir gelmekte...örnekleri diğer bazı il ve ilçelerde çok...yeterki taraflarımızda azim ve istek olsun.....örnekleri mi ???...çook....güzel alucramıza da olur işallah....

 • yorum2016-10-12 06:58:46Ahmet Soysal

  Alucrada esnafı bile ziyaret etmeyen bir vekil var sayın Alucrahaber siz neyin reklamını yapıyorsunuz? Esnafı gerçi belediye başkanı dinlemezken ziyaret etmezken sadece seçim zamanı gelen vekili de çok görmemek lazım.

 • yorum2016-10-12 01:28:44ÇETİN ÇETİN

  Sayın vekil pozlar çok güzel...alucra ve diğer seçim yerlerine ne hizmeti verebilirim diyerek...kolları sıvaman gerek...seçim bölgen...merkezi yerden destek alarak sağlık,yol gibi birçok büyük hizmetlere muhtaç...gezerken gördün...büyük bir hizmet açığı var...vekil olarak bunun birçoğunu yaptırabilirsin...öyle vekiller varki..sessiz sedasız..dev hizmetleri kendi seçim bölgelerine kaydırmakta...ve bunu başarmaktalar...halk da bunu görmekte...darısı sizin başınıza sayın vekil...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Alucra Kongresi Yapıldı

CHP Alucra Kongresi Yapıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber