Ana Sayfa Genel Minik Yüreklerin Peygamber Sevgisi

Minik Yüreklerin Peygamber Sevgisi

Kutlu Doğum Haftası ilçemiz genelinde tüm okullarda büyük bir coşkuyla kutlanıyor.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2017 Pazar 16:24
Minik Yüreklerin Peygamber Sevgisi

Kutlu Doğum Haftası kapsamında Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen programda öğrencilerimiz programa katılan misafirler ve veliler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

İlçe Müftümüzün, İlçe Emniyet Amirimizin, Ziraat Bankası Müdürümüzün, Okul Müdürlerimizin ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşen programımızda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Müftümüz Muhammet Salman yaptı.

Daha sonra okul öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan sinevizyon gösterisi izlendi. Sinevizyon gösterisini oratoryo gösterisi, hadis yağmuru, ilahi korosu ve tiyatro gösterisi takip etti. Programımız Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlediğimiz yarışmaların ödül töreniyle son buldu. Öncelikle bu güzel programı hazırlayan okulumuz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri Mervenur Gündüz ve Sümeyye Bal olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenlerimize, katılımlarıyla bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, Kutlu Doğum'un ülkemiz ve tüm insanlık adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

 

 Haberin diğer resimleri için Foto Galeri'yi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Giresun Vakfından Eğitime Destek

Giresun Vakfından Eğitime Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber