Ana Sayfa Genel Miraç Akmen Vedalaşarak Görevinden Ayrıldı

Miraç Akmen Vedalaşarak Görevinden Ayrıldı

İlçemizin yetiştirdiği genç neslin önemli simalarından olan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) Uzman olarak atanması sebebiyle ilçemizden ayrıldı.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2017 Perşembe 09:35
Miraç Akmen Vedalaşarak Görevinden Ayrıldı

İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hamdi Tütüncü’nün emekliye ayrılması ve Sosyal İnceleme ve Araştırma Görevlisi Ahmet Miraç Akmen’in Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nda (TMSF) uzman olarak göreve başlaması sebebiyle Kaymakamımız Ali Altinkaynak, Başsavcı Lütfi Sarikaya, Garnizon Komutanı Ahmet Gün, Savcı Batuhan Gönülal, Hakim Mustafa Asım Kapan ile daire amirlerinin katımıyla öğretmenevi toplantı salonunda veda yemeği düzenlendi.  

Kaymakamımız Ali Altinkaynak, Ahmet Miraç Akmen’e yeni görevinde başarılar dileyip hediyelerin verilmesiyle yemek programı sona erdi.

Akmen Kaymakamımızla Vedalaştı

Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında Sosyal İnceleme ve Araştırma Görevlisi olarak çalışan Ahmet Miraç AKMEN’in Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) Uzman olarak atanması sebebiyle İlçemizden ayrılmadan önce Kaymakamımız Ali ALTINKAYNAK’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Kaymakamımız Ahmet Miraç AKMEN’e yeni görevinde başarılar dileyerek vakıf adına yaptığı özverili ve fedakar çalışmalardan ötürü kendisine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber