Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Müftümüz Öğrencilerle Bir Arada

Müftümüz Öğrencilerle Bir Arada

İlçe Müftümüz Muhammet Salman, Alucra Şevket Canikli İmam-Hatip Ortaokulu ve İlçe Müftülüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde öğrencilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2018 Pazartesi 09:33
Müftümüz Öğrencilerle Bir Arada

Merkez Büyük Camii İmam-Hatibi İmdat Türkmen’in Kur’an tilavetiyle başlayan ve oldukça sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen program esnasında, İlçe Müftümüz Salman öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı, İlçe Müftülüğü ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca programda İlçe Müftümüz Salman, Diyanet İşleri Başkanlığımızın görsel ve yazılı yayınları hakkında bilgilendirmeler de yaptı. Uluslar arası düzeyde yayın yapan Diyanet TV ve Radyolarının yayında olduğunu ifade eden müftümüz, daha sonra Diyanet Aylık ve Diyanet Çocuk Dergileri hakkında öğrencilere bilgilendirmeler yaparak, öğrencileri özellikle de Diyanet Çocuk Dergisine abone olmaya davet etti.

Toplantının sonunda Müftümüz, "Bizlere, yarınımızın teminatı olan ve geleceğimizin mimarları olacak öğrencilerimizle buluşma fırsatını sunan Alucra Şevket Canikli İmam-Hatip Ortaokulu Yönetici ve öğretmenlerine, bizleri büyük bir ilgi ve dikkatle dinleyen kıymetli öğrencilerimize, Alucra Müftülüğü olarak teşekkür ediyor, öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber